Filter Results

Dietary

Dietary

Additional Filters

Additional Filters

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Just for you

Just for you

Search Results

Sort by
  • McSweeney's - Teriyaki Beef Jerky, 70 Gram
    Made in Canada

    McSweeney's - Teriyaki Beef Jerky, 70 GramOpen product description

    $9.49
    $13.56/100g
  • McVitie's - Digestive Biscuits Milk Chocolate Flavour, 300 Gram

    McVitie's - Digestive Biscuits Milk Chocolate Flavour, 300 GramOpen product description

    $7.29
    $2.43/100g
  • McVitie's - Digestive Cookies Original, 400 Gram

    McVitie's - Digestive Cookies Original, 400 GramOpen product description

    $7.29
    $1.82/100g
  • McVitie's - Digestives Dark Chocolate Flavour, 300 Gram

    McVitie's - Digestives Dark Chocolate Flavour, 300 GramOpen product description

    $7.29
    $2.43/100g
  • Meridian Smokehouse - Maui Teriyaki Beef Jerky, 70 Gram
    Made in Canada

    Meridian Smokehouse - Maui Teriyaki Beef Jerky, 70 GramOpen product description

    $10.49
    $14.99/100g
  • Meridian Smokehouse - Traditional Beef Jerky, 70 Gram
    Made in Canada

    Meridian Smokehouse - Traditional Beef Jerky, 70 GramOpen product description

    $10.49
    $14.99/100g
  • Mid Day Squares - Almond Crunch, 33 Gram
    Gluten Free
    Product of Canada

    Mid Day Squares - Almond Crunch, 33 GramOpen product description

    $3.49
    $10.58/100g
  • Miss Vickie's - All Dressed Potato Chips, 200 Gram
    Made in Canada

    Miss Vickie's - All Dressed Potato Chips, 200 GramOpen product description

    $5.69
    $2.85/100g
  • Miss Vickie's - Applewood Smoked BBQ Potato Chips, 200 Gram
    Made in Canada

    Miss Vickie's - Applewood Smoked BBQ Potato Chips, 200 GramOpen product description

    $5.69
    $2.85/100g
  • Miss Vickie's - Jalapeno Potato Chips, 200 Gram
    Made in Canada

    Miss Vickie's - Jalapeno Potato Chips, 200 GramOpen product description

    $5.69
    $2.85/100g
  • Miss Vickie's - Lime & Black Pepper, Potato Chips, 200 Gram
    Made in Canada

    Miss Vickie's - Lime & Black Pepper, Potato Chips, 200 GramOpen product description

    $5.69
    $2.85/100g
  • Miss Vickie's - Original Recipe, Potato Chips, 200 Gram
    Made in Canada

    Miss Vickie's - Original Recipe, Potato Chips, 200 GramOpen product description

    $5.69
    $2.85/100g
  • Miss Vickie's - Sea Salt & Malt Vinegar, Potato Chips, 200 Gram
    Made in Canada

    Miss Vickie's - Sea Salt & Malt Vinegar, Potato Chips, 200 GramOpen product description

    $5.69
    $2.85/100g
  • Miss Vickie's - Sour Cream Herb & Onion Potato Chips, 200 Gram
    Made in Canada

    Miss Vickie's - Sour Cream Herb & Onion Potato Chips, 200 GramOpen product description

    $5.69
    $2.85/100g
  • Miss Vickie's - Spicy Dill Pickle, Potato Chips, 200 Gram
    Made in Canada

    Miss Vickie's - Spicy Dill Pickle, Potato Chips, 200 GramOpen product description

    $5.69
    $2.85/100g
  • Miss Vickie's - Sweet Chili & Sour Cream Potato Chips, 200 Gram
    Gluten Free
    Made in Canada

    Miss Vickie's - Sweet Chili & Sour Cream Potato Chips, 200 GramOpen product description

    $5.69
    $2.85/100g
  • Miss Vickies - Potato Chips, Sweet & Spicy Ketchup Flavour, 190 Gram
    Made in Canada

    Miss Vickies - Potato Chips, Sweet & Spicy Ketchup Flavour, 190 GramOpen product description

    $5.69
    $2.99/100g
  • Mixed Nuts - Roasted, No Salt, Bulk, 100 Gram

    Mixed Nuts - Roasted, No Salt, Bulk, 100 GramOpen product description

    Final cost based on weight
    $4.79/100g
    $4.79/100g
  • Moon Cheese - Chunky Cheddar Snack, 57 Gram

    Moon Cheese - Chunky Cheddar Snack, 57 GramOpen product description

    $5.99
    was $8.69
    $10.51/100g
  • Moon Cheese - Gouda Crunchy Bites, 57 Gram

    Moon Cheese - Gouda Crunchy Bites, 57 GramOpen product description

    $5.99
    was $8.69
    $10.51/100g
  • Munchie Mix - Original Mix Snacks, 250 Gram
    Product of Canada

    Munchie Mix - Original Mix Snacks, 250 GramOpen product description

    $5.99
    $2.40/100g
  • Nature Valley - Biscuits with Peanut Butter Filling, 5 Each

    Nature Valley - Biscuits with Peanut Butter Filling, 5 EachOpen product description

    $5.29
    $1.06 each
  • Nature Valley - Protein Peanut Almond Dark Chocolate Granola Bars, 4 Each

    Nature Valley - Protein Peanut Almond Dark Chocolate Granola Bars, 4 EachOpen product description

    $5.29
    $1.32 each
  • Nature Valley - Protein Peanut Dark Chocolate Granola Bars, 4 Each

    Nature Valley - Protein Peanut Dark Chocolate Granola Bars, 4 EachOpen product description

    $5.29
    $1.32 each
  • Nooch Pop - Savoury Popcorn - Kinda Garlic 'n Cheesy, 120 Gram
    Gluten Free

    Nooch Pop - Savoury Popcorn - Kinda Garlic 'n Cheesy, 120 GramOpen product description

    $6.29
    $5.24/100g
  • Nora - Seaweed Snacks - Crispy Original, 32 Gram

    Nora - Seaweed Snacks - Crispy Original, 32 GramOpen product description

    $5.49
    was $6.49
    $17.16/100g
  • Nora - Tempura - Spicy Flavour, 45 Gram

    Nora - Tempura - Spicy Flavour, 45 GramOpen product description

    $5.49
    was $6.49
    $12.20/100g
  • Nud - Banana Crisp, 66 Gram
    Gluten Free
    Organic

    Nud - Banana Crisp, 66 GramOpen product description

    $7.49
    was $8.49
    $11.35/100g
  • Nud - Everything Crackers, 66 Gram
    Gluten Free

    Nud - Everything Crackers, 66 GramOpen product description

    $7.49
    was $8.49
    $11.35/100g
  • Nud - Original Crackers, 66 Gram
    Gluten Free
    Organic

    Nud - Original Crackers, 66 GramOpen product description

    $7.49
    was $8.49
    $11.35/100g