Filter Results

Dietary

Dietary

Additional Filters

Additional Filters

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Just for you

Just for you

Search Results

Sort by
  • Old Dutch - Rip-L Sour Cream Green Onion Chips, 220 Gram

    Old Dutch - Rip-L Sour Cream Green Onion Chips, 220 GramOpen product description

    $5.49
    $2.50/100g
  • Miss Vickies - Vodka Sauce Pizza Potato Chips, 190 Gram
    Made in Canada

    Miss Vickies - Vodka Sauce Pizza Potato Chips, 190 GramOpen product description

    $5.69
    $2.99/100g
  • Plumm Good - Rice Thins Quinoa Unsalted, 95 Gram
    Organic
    Made in Canada

    Plumm Good - Rice Thins Quinoa Unsalted, 95 GramOpen product description

    $5.29
    $5.57/100g
  • Christie - Crispers, Ranch Flavour Cracker, 145 Gram
    Made in Canada

    Christie - Crispers, Ranch Flavour Cracker, 145 GramOpen product description

    $4.79
    $3.30/100g
  • Glutino - Pretzel Twists Gluten Free, 400 Gram
    Gluten Free

    Glutino - Pretzel Twists Gluten Free, 400 GramOpen product description

    $11.99
    $3.00/100g
  • Pringles - Potato Crisps Snack Stack - Original, 12 Each

    Pringles - Potato Crisps Snack Stack - Original, 12 EachOpen product description

    $8.29
    $0.69 each
  • Freeyumm - Double Chocolate Soft Baked Cookies, 154 Gram
    Made in Canada

    Freeyumm - Double Chocolate Soft Baked Cookies, 154 GramOpen product description

    $6.99
    $4.54/100g
  • Christie - Oreo Mint Creme Sandwich Cookies, 261 Gram
    Made in Canada

    Christie - Oreo Mint Creme Sandwich Cookies, 261 GramOpen product description

    $5.29
    $2.03/100g
  • Pringles - Potato Chips, All Dressed, 156 Gram

    Pringles - Potato Chips, All Dressed, 156 GramOpen product description

    $4.29
    $2.75/100g
  • Nature's Bakery - Fig Bar, Raspberry, 6 Each

    Nature's Bakery - Fig Bar, Raspberry, 6 EachOpen product description

    $9.99
    $1.67 each
  • Royal Nuts - Oven Roasted Mammoth Pecans Unsalted, 250 Gram

    Royal Nuts - Oven Roasted Mammoth Pecans Unsalted, 250 GramOpen product description

    $16.99
    $6.80/100g
  • Two Rivers Meat - Honey Sriracha Jerky, 70 Gram

    Two Rivers Meat - Honey Sriracha Jerky, 70 GramOpen product description

    $12.49
    $17.84/100g
  • General Mills - Fibre 1 Brownies, Chocolate Fudge, 5 Each

    General Mills - Fibre 1 Brownies, Chocolate Fudge, 5 EachOpen product description

    $5.29
    $1.06 each
  • Gimme - Organic Roasted Seaweed - Teriyaki, 6 Each

    Gimme - Organic Roasted Seaweed - Teriyaki, 6 EachOpen product description

    $10.39
    $1.73 each
  • Handfuel - Maple Glazed Pecans, 120 Gram
    Gluten Free
    Product of Canada

    Handfuel - Maple Glazed Pecans, 120 GramOpen product description

    $9.49
    $7.91/100g
  • Kinder - Kinderini Biscuits, 250 Gram

    Kinder - Kinderini Biscuits, 250 GramOpen product description

    $8.49
    was $9.99
    $3.40/100g
  • Mauna Loa - Macadamias Hawaiian Sea Salt, 113 Gram

    Mauna Loa - Macadamias Hawaiian Sea Salt, 113 GramOpen product description

    $14.69
    $13.00/100g
  • Orville Redenbacher's - Smart Pop Microwave Popcorn, Mini Bags, 8 Each

    Orville Redenbacher's - Smart Pop Microwave Popcorn, Mini Bags, 8 EachOpen product description

    $8.99
    $1.12 each
  • Western Family - Roasted Salted Pumpkin Seeds, 350 Gram
    Made in Canada

    Western Family - Roasted Salted Pumpkin Seeds, 350 GramOpen product description

    $7.99
    $2.28/100g
  • Pepperidge Farm - Goldfish Baked Snack Crackers, Mix Xtreme Cheddar + Pretzel, 180 Gram

    Pepperidge Farm - Goldfish Baked Snack Crackers, Mix Xtreme Cheddar + Pretzel, 180 GramOpen product description

    $4.49
    $2.49/100g
  • Rice Up - Rice Chips Pizza, 120 Gram
    Gluten Free

    Rice Up - Rice Chips Pizza, 120 GramOpen product description

    $4.49
    $3.74/100g
  • Christie - Crispers, All Dressed Flavour Crackers Family Size, 240 Gram
    Made in Canada

    Christie - Crispers, All Dressed Flavour Crackers Family Size, 240 GramOpen product description

    $5.69
    $2.37/100g
  • Kellogg's - Nutri-Grain Bars, Strawberry, 8 Each

    Kellogg's - Nutri-Grain Bars, Strawberry, 8 EachOpen product description

    $4.49
    $0.56 each
  • Maple Terroir - Maple & Sea Salt Peanuts, 100 Gram
    Made in Canada

    Maple Terroir - Maple & Sea Salt Peanuts, 100 GramOpen product description

    $5.49
    $5.49/100g
  • Dare - Crackers - Original Bites, 200 Gram
    Made in Canada

    Dare - Crackers - Original Bites, 200 GramOpen product description

    $4.49
    $2.25/100g
  • Amino Balls - AmoBal Choc ChipCkie Dough Nut-Free, 40 Gram

    Amino Balls - AmoBal Choc ChipCkie Dough Nut-Free, 40 GramOpen product description

    $3.99
    $9.98/100g
  • Pringles - Potato Chips, Buffalo Ranch, 156 Gram

    Pringles - Potato Chips, Buffalo Ranch, 156 GramOpen product description

    $4.29
    $2.75/100g
  • Pringles - Original Potato Chips, 179 Gram

    Pringles - Original Potato Chips, 179 GramOpen product description

    $5.49
    $3.07/100g
  • LEGENDARY FOODS - Pizza Flavoured Protein Chips, 36 Gram

    LEGENDARY FOODS - Pizza Flavoured Protein Chips, 36 GramOpen product description

    $5.99
    $16.64/100g
  • Pistachios - Roasted & Salted, Bulk, 100 Gram

    Pistachios - Roasted & Salted, Bulk, 100 GramOpen product description

    Final cost based on weight
    $4.29/100g
    $4.29/100g