Filter Results

Dietary

Dietary

Additional Filters

Additional Filters

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Just for you

Just for you

Search Results

Sort by
  • Wonderful - Lightly Salted No Shell Pistachios, 170 Gram

    Wonderful - Lightly Salted No Shell Pistachios, 170 GramOpen product description

    $11.99
    $7.05/100g
  • Wonderful - Pistachios Roasted & Salted, 225 Gram

    Wonderful - Pistachios Roasted & Salted, 225 GramOpen product description

    $8.49
    $3.77/100g
  • Wonderful - Pistachios Roasted & Salted, 450 Gram

    Wonderful - Pistachios Roasted & Salted, 450 GramOpen product description

    $14.99
    $3.33/100g
  • Wonderful - Pistachios Sweet Chili, 200 Gram

    Wonderful - Pistachios Sweet Chili, 200 GramOpen product description

    $8.49
    $4.25/100g
  • Wonderful - Pistachios Unsalted, 225 Gram

    Wonderful - Pistachios Unsalted, 225 GramOpen product description

    $8.49
    $3.77/100g
  • Wonderful - Pistachios, Chili Roasted, No Shell, 155 Gram

    Wonderful - Pistachios, Chili Roasted, No Shell, 155 GramOpen product description

    $11.99
    $7.74/100g
  • Wonderful - Roasted Salted No Shell Pistachios, 170 Gram

    Wonderful - Roasted Salted No Shell Pistachios, 170 GramOpen product description

    $11.99
    $7.05/100g
  • Wonderful - Unsalted Pistachios, 170 Gram

    Wonderful - Unsalted Pistachios, 170 GramOpen product description

    $11.99
    $7.05/100g
  • YVR COOKIE - Cookie Butter Toffee Cookie Crisps, 192 Gram
    Made in Canada

    YVR COOKIE - Cookie Butter Toffee Cookie Crisps, 192 GramOpen product description

    $8.99
    $4.68/100g
  • YVR COOKIE - Triple Chocolate Cookie Crisps, 192 Gram
    Made in Canada

    YVR COOKIE - Triple Chocolate Cookie Crisps, 192 GramOpen product description

    $8.99
    $4.68/100g
  • Made Good - Soft Baked Double Chocolate Mini Cookies, 5 Each
    Gluten Free
    Organic
    Made in Canada

    Made Good - Soft Baked Double Chocolate Mini Cookies, 5 EachOpen product description

    $6.29
    $1.26 each
  • Miss Vickies - Ristoranti Cacio Pepe Potato Chips, 190 Gram
    Made in Canada

    Miss Vickies - Ristoranti Cacio Pepe Potato Chips, 190 GramOpen product description

    $5.69
    $2.99/100g
  • Wasa - Crispbread, Sourdough Rye, 275 Gram

    Wasa - Crispbread, Sourdough Rye, 275 GramOpen product description

    $5.99
    $2.18/100g
  • Pringles - Potato Chips, Salt & Vinegar, 156 Gram

    Pringles - Potato Chips, Salt & Vinegar, 156 GramOpen product description

    $4.29
    $2.75/100g
  • Wonderful - Pistachios, Lightly Salted, 450 Gram

    Wonderful - Pistachios, Lightly Salted, 450 GramOpen product description

    $14.99
    $3.33/100g
  • Cheetos - Puffs, 140 Gram
    Made in Canada

    Cheetos - Puffs, 140 GramOpen product description

    $3.49
    $2.49/100g
  • Mott's - Fruitsations Unsweetened Blueberrry, 6 Each

    Mott's - Fruitsations Unsweetened Blueberrry, 6 EachOpen product description

    $5.29
    $0.88 each
  • Dare - Breton Crackers Crisp & Buttery, 173 Gram

    Dare - Breton Crackers Crisp & Buttery, 173 GramOpen product description

    $4.49
    $2.60/100g
  • Christie - Dad's Oatmeal Original Cookies, 320 Gram

    Christie - Dad's Oatmeal Original Cookies, 320 GramOpen product description

    $5.99
    $1.87/100g
  • Quaker - Crispy Minis, All Dressed Flavour Brown Rice Chips, 100 Gram
    Gluten Free
    Made in Canada

    Quaker - Crispy Minis, All Dressed Flavour Brown Rice Chips, 100 GramOpen product description

    $4.59
    $4.59/100g
  • Authentic Indigenous - Candied Wild Pink Salmon, 60 Gram

    Authentic Indigenous - Candied Wild Pink Salmon, 60 GramOpen product description

    $14.69
    $24.48/100g
  • Freeyumm - Banana Maple Soft Baked Cookies, 154 Gram
    Gluten Free
    Made in Canada

    Freeyumm - Banana Maple Soft Baked Cookies, 154 GramOpen product description

    $6.99
    $4.54/100g
  • Nature's Bakery - Fig Bar, Blueberry, 6 Each

    Nature's Bakery - Fig Bar, Blueberry, 6 EachOpen product description

    $9.99
    $1.67 each
  • Prana - Organic Raw Pumpkin Seeds, 250 Gram

    Prana - Organic Raw Pumpkin Seeds, 250 GramOpen product description

    $9.69
    $3.88/100g
  • Wonderful - Pistachios, Honey Roasted No Shell, 155 Gram

    Wonderful - Pistachios, Honey Roasted No Shell, 155 GramOpen product description

    $11.99
    $7.74/100g
  • Dare - Veggie Bites Crackers, 200 Gram
    Made in Canada

    Dare - Veggie Bites Crackers, 200 GramOpen product description

    $4.49
    $2.25/100g
  • QUE PASA - Organic Tortilla Red Corn Chips, 300 Gram
    Made in Canada

    QUE PASA - Organic Tortilla Red Corn Chips, 300 GramOpen product description

    $4.99
    was $5.99
    $1.66/100g
  • Royal Nuts - Mixed, Roasted & Salted, Bulk, 100 Gram

    Royal Nuts - Mixed, Roasted & Salted, Bulk, 100 GramOpen product description

    Final cost based on weight
    $4.49/100g
    $4.49/100g
  • Christie - Ritz Crackers, Real Cheddar Cheese, 180 Gram

    Christie - Ritz Crackers, Real Cheddar Cheese, 180 GramOpen product description

    $4.79
    $2.66/100g
  • PLANTERS - Cocktail Peanuts, Salted, 300 Gram

    PLANTERS - Cocktail Peanuts, Salted, 300 GramOpen product description

    $4.69
    $1.56/100g