Filter Results

Dietary

Dietary

Additional Filters

Additional Filters

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Just for you

Just for you

Search Results

Sort by
  • Triple Jim's - Organic Apple Cinnamon Chips, 70 Gram
    Organic
    Product of Canada

    Triple Jim's - Organic Apple Cinnamon Chips, 70 GramOpen product description

    $6.29
    $8.99/100g
  • Triple Jims - Organic Apple Chips, 75 Gram
    Product of Canada

    Triple Jims - Organic Apple Chips, 75 GramOpen product description

    $6.29
    $8.39/100g
  • Trophy - Almonds Natural Whole, 100 Gram

    Trophy - Almonds Natural Whole, 100 GramOpen product description

    Final cost based on weight
    $4.49/100g
    $4.49/100g
  • Trophy - Almonds, Hickory Smoked, 100 Gram

    Trophy - Almonds, Hickory Smoked, 100 GramOpen product description

    Final cost based on weight
    $3.29/100g
    $3.29/100g
  • Trophy - Milk Chocolate Peanuts, 100 Gram

    Trophy - Milk Chocolate Peanuts, 100 GramOpen product description

    Final cost based on weight
    $3.49/100g
    $3.49/100g
  • Two Rivers Meats - Pineapple Habanero Beef Jerky, 70 Gram

    Two Rivers Meats - Pineapple Habanero Beef Jerky, 70 GramOpen product description

    $12.49
    $17.84/100g
  • Urban Fare - Buckwheat BlissBar, 42 Gram
    2 for $5
    Gluten Free

    Urban Fare - Buckwheat BlissBar, 42 GramOpen product description

    $2.50
    was $2.99
    $5.95/100g
  • Urban Fare - Coco Delight Bar, 42 Gram
    2 for $5
    Gluten Free

    Urban Fare - Coco Delight Bar, 42 GramOpen product description

    $2.50
    was $2.99
    $5.95/100g
  • Urban Fare - Greek Gods Dip, 250 Gram

    Urban Fare - Greek Gods Dip, 250 GramOpen product description

    $7.99
    was $9.99
    $3.20/100g
  • Urban Fare - Shortbread Classic Cookies, 150 Gram

    Urban Fare - Shortbread Classic Cookies, 150 GramOpen product description

    $8.49
    $5.66/100g
  • Urban Fare - Shortbread Dark Chocolate Cookies, 150 Gram

    Urban Fare - Shortbread Dark Chocolate Cookies, 150 GramOpen product description

    $8.49
    $5.66/100g
  • Urban Fare - Shortbread Maple Cookies, 150 Gram

    Urban Fare - Shortbread Maple Cookies, 150 GramOpen product description

    $8.49
    $5.66/100g
  • Urban Fare - Sourdough Oat Crackers, 240 Gram

    Urban Fare - Sourdough Oat Crackers, 240 GramOpen product description

    $8.99
    was $11.49
    $3.75/100g
  • Urban Fare - Sourdough Oat Crackers With Rosemary, 240 Gram

    Urban Fare - Sourdough Oat Crackers With Rosemary, 240 GramOpen product description

    $8.99
    was $11.49
    $3.75/100g
  • Urban Fare - Spicy Harissa Hummus, 250 Gram

    Urban Fare - Spicy Harissa Hummus, 250 GramOpen product description

    $7.99
    was $9.99
    $3.20/100g
  • Urban Fare - Taramosalata Greek Caviar Spread, 250 Gram

    Urban Fare - Taramosalata Greek Caviar Spread, 250 GramOpen product description

    $7.99
    was $9.99
    $3.20/100g
  • VEGAN ROB'S - GF Cauliflower Puffs, 99 Gram
    Gluten Free

    VEGAN ROB'S - GF Cauliflower Puffs, 99 GramOpen product description

    $6.99
    $7.06/100g
  • Verduijns - Savoury Cheese Wafers, 75 Gram

    Verduijns - Savoury Cheese Wafers, 75 GramOpen product description

    $5.99
    $7.99/100g
  • Walkers - All-Butter Milk Chocolate and Salted Caramel Shortbread, 150 Gram

    Walkers - All-Butter Milk Chocolate and Salted Caramel Shortbread, 150 GramOpen product description

    $6.79
    was $7.29
    $4.53/100g
  • Walkers - All-Butter Shortbread - Scottie Dogs, 110 Gram

    Walkers - All-Butter Shortbread - Scottie Dogs, 110 GramOpen product description

    $4.79
    was $5.29
    $4.35/100g
  • Walkers - All-Butter Shortbread Fingers, 150 Gram

    Walkers - All-Butter Shortbread Fingers, 150 GramOpen product description

    $6.49
    $4.33/100g
  • Walkers - All-Butter Shortbread Highlanders, 135 Gram

    Walkers - All-Butter Shortbread Highlanders, 135 GramOpen product description

    $6.49
    $4.81/100g
  • Welchs - Mixed Fruit, 220 Gram

    Welchs - Mixed Fruit, 220 GramOpen product description

    $5.99
    $2.72/100g
  • Western Family - Chili & Lime Kettle Cooked Peanuts, 400 Gram
    Made in Canada

    Western Family - Chili & Lime Kettle Cooked Peanuts, 400 GramOpen product description

    $5.99
    $1.50/100g
  • Western Family - Mesquite BBQ Kettle Cooked Potato Chips, 200 Gram
    Made in Canada

    Western Family - Mesquite BBQ Kettle Cooked Potato Chips, 200 GramOpen product description

    $4.29
    $2.15/100g
  • Western Family - Original Kettle Cooked Potato Chips, 200 Gram
    Made in Canada

    Western Family - Original Kettle Cooked Potato Chips, 200 GramOpen product description

    $4.29
    $2.15/100g
  • Western Family - Roasted & Sea Salted Kettle Cooked Peanuts, 400 Gram
    Made in Canada

    Western Family - Roasted & Sea Salted Kettle Cooked Peanuts, 400 GramOpen product description

    $5.99
    $1.50/100g
  • Western Family - Sea Salt & Pepper Kettle Cooked Peanuts, 400 Gram
    Made in Canada

    Western Family - Sea Salt & Pepper Kettle Cooked Peanuts, 400 GramOpen product description

    $5.99
    $1.50/100g
  • Western Family - Sweet Chili & Sour Cream Kettle Cooked Potato Chips, 200 Gram
    Made in Canada

    Western Family - Sweet Chili & Sour Cream Kettle Cooked Potato Chips, 200 GramOpen product description

    $4.29
    $2.15/100g
  • Whisps - Parmesan Cheese Crisps, 60 Gram

    Whisps - Parmesan Cheese Crisps, 60 GramOpen product description

    $7.79
    $12.98/100g