Catarina - Beef Tacos

Catarina - Beef Tacos, 320 Gram

$13.99
$4.37/100g

Description

4 Fully cooked beef tacos.
Product Number: 00628011338358

You may also like

Spinach - Bunch, FreshSpinach - Bunch, Fresh, 1 Each$3.79
Brussels Sprouts - Fresh, BulkBrussels Sprouts - Fresh, Bulk, 1 Pound$4.99/lb
Shallots - Fresh, BulkShallots - Fresh, Bulk, 50 Gram$0.55 avg/ea
Bell Peppers - Green Field Grown, FreshBell Peppers - Green Field Grown, Fresh, 240 Gram$2.11 avg/ea
Windset Farms - Long English Cucumbers, 3PkWindset Farms - Long English Cucumbers, 3Pk, 1 Each$6.49
Del Monte - MAG CantaloupeDel Monte - MAG Cantaloupe, 3 Kilogram$13.16 avg/ea
Country Harvest - Cinnamon Raisin BreadCountry Harvest - Cinnamon Raisin Bread, 600 Gram$4.49 was $5.99
Tomatoes - Grape, Hot HouseTomatoes - Grape, Hot House, 284 Gram$4.99

Description

4 Fully cooked beef tacos.
Product Number: 00628011338358

You may also like

Spinach - Bunch, FreshSpinach - Bunch, Fresh, 1 Each$3.79
Brussels Sprouts - Fresh, BulkBrussels Sprouts - Fresh, Bulk, 1 Pound$4.99/lb
Shallots - Fresh, BulkShallots - Fresh, Bulk, 50 Gram$0.55 avg/ea
Bell Peppers - Green Field Grown, FreshBell Peppers - Green Field Grown, Fresh, 240 Gram$2.11 avg/ea
Windset Farms - Long English Cucumbers, 3PkWindset Farms - Long English Cucumbers, 3Pk, 1 Each$6.49
Del Monte - MAG CantaloupeDel Monte - MAG Cantaloupe, 3 Kilogram$13.16 avg/ea
Country Harvest - Cinnamon Raisin BreadCountry Harvest - Cinnamon Raisin Bread, 600 Gram$4.49 was $5.99
Tomatoes - Grape, Hot HouseTomatoes - Grape, Hot House, 284 Gram$4.99

Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...