Filter Results

Dietary

Dietary

Additional Filters

Additional Filters

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Just for you

Just for you

Search Results

Sort by
  • Unreal - Dark Chocolate Almonds, 113 Gram

    Unreal - Dark Chocolate Almonds, 113 GramOpen product description

    $11.49
    $10.17/100g
  • Rustic Bakery - Apricot Pistachio & Brandy Artisan Crisps, 141 Gram

    Rustic Bakery - Apricot Pistachio & Brandy Artisan Crisps, 141 GramOpen product description

    $10.29
    was $11.29
    $7.30/100g
  • Kellogg's - Nutri-Grain Bars, Blueberry, 8 Each

    Kellogg's - Nutri-Grain Bars, Blueberry, 8 EachOpen product description

    $4.49
    $0.56 each
  • Larabar - Lemon Energy Bar, 45 Gram
    Gluten Free

    Larabar - Lemon Energy Bar, 45 GramOpen product description

    $2.79
    $6.20/100g
  • Royal Nuts - Cashews, Oven Roasted, Unsalted, 350 Gram

    Royal Nuts - Cashews, Oven Roasted, Unsalted, 350 GramOpen product description

    $16.69
    $4.77/100g
  • The Fine Cheese Co. - Apricot Pistachio Toast For Cheese, 100 Gram

    The Fine Cheese Co. - Apricot Pistachio Toast For Cheese, 100 GramOpen product description

    $8.99
    was $10.99
    $8.99/100g
  • The Good Crisp Company - Sour Cream & Onion Flavour, 160 Gram
    Gluten Free

    The Good Crisp Company - Sour Cream & Onion Flavour, 160 GramOpen product description

    $7.69
    $4.81/100g
  • Western Family - Whole Natural Raw Almond, 500 Gram
    Made in Canada

    Western Family - Whole Natural Raw Almond, 500 GramOpen product description

    $12.99
    $2.60/100g
  • Fancypants - Fancypants Smores Cookies, 141.7 Gram

    Fancypants - Fancypants Smores Cookies, 141.7 GramOpen product description

    $8.49
    was $10.49
    $5.99/100g
  • The Good Crisp Company - Classic Original, 160 Gram
    Gluten Free

    The Good Crisp Company - Classic Original, 160 GramOpen product description

    $7.69
    $4.81/100g
  • Dare - Breton Gluten Free Crackers,  Herb & Garlic, 135 Gram
    Gluten Free

    Dare - Breton Gluten Free Crackers, Herb & Garlic, 135 GramOpen product description

    $4.49
    $3.33/100g
  • SunRype - Fruit To Go - Strawberry, 14 Gram
    Made in Canada

    SunRype - Fruit To Go - Strawberry, 14 GramOpen product description

    $0.69
    $4.93/100g
  • ONLY GOODNESS - Veggie Sticks Sea Salt, 142 Gram
    Gluten Free
    Made in Canada

    ONLY GOODNESS - Veggie Sticks Sea Salt, 142 GramOpen product description

    $3.29
    was $3.99
    $2.32/100g
  • Authentic Indigenous - Candied Wild Sockeye Salmon, 60 Gram

    Authentic Indigenous - Candied Wild Sockeye Salmon, 60 GramOpen product description

    $16.49
    $27.48/100g
  • VICENZI - Millefoglie D'Italia Classiche Mini Pastry, 125 Gram

    VICENZI - Millefoglie D'Italia Classiche Mini Pastry, 125 GramOpen product description

    $4.49
    was $5.49
    $3.59/100g
  • McVitie's - Hobnobs Oat Biscuits Milk Chocolate, 300 Gram

    McVitie's - Hobnobs Oat Biscuits Milk Chocolate, 300 GramOpen product description

    $7.29
    $2.43/100g
  • The Fine Cheese Co. - Toast for Cheese, Cherries, Almonds & Linseeds, 100 Gram

    The Fine Cheese Co. - Toast for Cheese, Cherries, Almonds & Linseeds, 100 GramOpen product description

    $8.99
    was $10.99
    $8.99/100g
  • Nud - Cheezy Cracker, 66 Gram

    Nud - Cheezy Cracker, 66 GramOpen product description

    $7.49
    was $8.49
    $11.35/100g
  • Nud - Carrot Crackers, 66 Gram
    Gluten Free
    Organic

    Nud - Carrot Crackers, 66 GramOpen product description

    $7.49
    was $8.49
    $11.35/100g
  • Western Family - Roasted Salted Deluxe Mixed Nuts, 500 Gram
    Made in Canada

    Western Family - Roasted Salted Deluxe Mixed Nuts, 500 GramOpen product description

    $15.99
    $3.20/100g
  • Leclerc - Celebration Cookies Caf au Lait Flavoured  Wafer, 240 Gram
    Made in Canada

    Leclerc - Celebration Cookies Caf au Lait Flavoured Wafer, 240 GramOpen product description

    $5.49
    was $5.99
    $2.29/100g
  • Dutch Crunch - Kettle Cooked Potato Chips -Mesquite BBQ, 200 Gram
    Gluten Free
    Made in Canada

    Dutch Crunch - Kettle Cooked Potato Chips -Mesquite BBQ, 200 GramOpen product description

    $5.79
    $2.90/100g
  • Old Dutch - Original Restaurante Tortilla Chips, 275 Gram
    Gluten Free
    Made in Canada

    Old Dutch - Original Restaurante Tortilla Chips, 275 GramOpen product description

    $5.99
    $2.18/100g
  • SunRype - Fruit To Go, Variety Pack, 24 Each
    Made in Canada

    SunRype - Fruit To Go, Variety Pack, 24 EachOpen product description

    $12.79
    $0.53 each
  • OHME! - Freeze-Dried Blueberry Yogurt Crunch, 44 Gram

    OHME! - Freeze-Dried Blueberry Yogurt Crunch, 44 GramOpen product description

    $14.49
    $32.93/100g
  • PLANTERS - Craft Bar Mix, 550 Gram

    PLANTERS - Craft Bar Mix, 550 GramOpen product description

    $8.89
    $1.62/100g
  • Natur Source - Tamari Almonds, 500 Gram
    Made in Canada

    Natur Source - Tamari Almonds, 500 GramOpen product description

    $19.99
    $4.00/100g
  • Cheetos - Cheese Snacks, Minis Cheddar, 102 Gram

    Cheetos - Cheese Snacks, Minis Cheddar, 102 GramOpen product description

    $4.39
    $4.30/100g
  • Wise Bites - Soft Mini Cookies - Apple Pie, 150 Gram
    Gluten Free
    Product of Canada

    Wise Bites - Soft Mini Cookies - Apple Pie, 150 GramOpen product description

    $6.49
    was $8.29
    $4.33/100g
  • Pringles - BBQ Potato Chips, 188 Gram

    Pringles - BBQ Potato Chips, 188 GramOpen product description

    $5.49
    $2.92/100g