Filter Results

Dietary

Dietary

Additional Filters

Additional Filters

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Just for you

Just for you

Search Results

Sort by
  • NEAL BROTHERS - Cheese Puffs, 113 Gram

    NEAL BROTHERS - Cheese Puffs, 113 GramOpen product description

    $6.49
    $5.74/100g
  • Old Dutch - Chips Arriba Nacho Cheese, 72 Gram
    Gluten Free

    Old Dutch - Chips Arriba Nacho Cheese, 72 GramOpen product description

    $2.69
    $3.74/100g
  • Prana - Raw Almonds Organic GF, 200 Gram

    Prana - Raw Almonds Organic GF, 200 GramOpen product description

    $13.99
    $7.00/100g
  • JACK LINK'S - Beef Jerky - Sweet Hot, 80 Gram

    JACK LINK'S - Beef Jerky - Sweet Hot, 80 GramOpen product description

    $8.99
    $11.24/100g
  • antonio romero - Black Caviar Spanish Potato Chips, 125 Gram

    antonio romero - Black Caviar Spanish Potato Chips, 125 GramOpen product description

    $7.49
    $5.99/100g
  • Dare - Ulitmate Lemon Creme Filled Cookies, 290 Gram
    Made in Canada

    Dare - Ulitmate Lemon Creme Filled Cookies, 290 GramOpen product description

    $6.29
    $2.17/100g
  • Mary's Organic - Real Thin Crackers - Garlic Rosemary, 142 Gram
    Gluten Free
    Organic

    Mary's Organic - Real Thin Crackers - Garlic Rosemary, 142 GramOpen product description

    $7.99
    was $9.49
    $5.63/100g
  • Dare - Rosemary & Olive Oil Crackers, 225 Gram
    Made in Canada

    Dare - Rosemary & Olive Oil Crackers, 225 GramOpen product description

    $4.79
    $2.13/100g
  • Nature Valley - Chewy Granola Bars, Trail Mix Fruit & Nut, 5 Each

    Nature Valley - Chewy Granola Bars, Trail Mix Fruit & Nut, 5 EachOpen product description

    $4.99
    $1.00 each
  • Old Dutch - Salt N Vinegar Potato Chips, 220 Gram
    Gluten Free

    Old Dutch - Salt N Vinegar Potato Chips, 220 GramOpen product description

    $5.49
    $2.50/100g
  • DJ&A - Pickle-Licious Original, 50 Gram

    DJ&A - Pickle-Licious Original, 50 GramOpen product description

    $6.99
    $13.98/100g
  • SunRype - Fruit Source + Veggie, Peach Pear Carrot Bar, 37 Gram
    Made in Canada

    SunRype - Fruit Source + Veggie, Peach Pear Carrot Bar, 37 GramOpen product description

    $1.59
    $4.30/100g
  • Old Dutch - Potato Chips- Original, 66 Gram
    Product of Canada

    Old Dutch - Potato Chips- Original, 66 GramOpen product description

    $2.69
    $4.08/100g
  • SunRype - Fruit Source, Blueberry Pomegranate, 37 Gram
    Gluten Free
    Made in Canada

    SunRype - Fruit Source, Blueberry Pomegranate, 37 GramOpen product description

    $1.59
    $4.30/100g
  • Christie - Ritz Mini Sandwiches, Peanut Butter, 162 Gram

    Christie - Ritz Mini Sandwiches, Peanut Butter, 162 GramOpen product description

    $4.79
    $2.96/100g
  • Old Dutch - All Dressed Potato Chips, 220 Gram
    Gluten Free

    Old Dutch - All Dressed Potato Chips, 220 GramOpen product description

    $5.49
    $2.50/100g
  • Tostitos - Tortilla Chips- Rounds Low Sodium, 295 Gram
    Gluten Free
    Made in Canada

    Tostitos - Tortilla Chips- Rounds Low Sodium, 295 GramOpen product description

    $5.49
    $1.86/100g
  • Hardbite - Straight Outta The Sticks, 128 Gram
    Gluten Free

    Hardbite - Straight Outta The Sticks, 128 GramOpen product description

    $2.99
    $2.34/100g
  • Quaker - Crispy Minis Cheddar Jalapeno, 90 Gram

    Quaker - Crispy Minis Cheddar Jalapeno, 90 GramOpen product description

    $4.59
    $5.10/100g
  • Pringles - Sour Cream and Onion, 188 Gram

    Pringles - Sour Cream and Onion, 188 GramOpen product description

    $5.49
    $2.92/100g
  • Nairn's - Oat Cookies - Stem Ginger, 200 Gram

    Nairn's - Oat Cookies - Stem Ginger, 200 GramOpen product description

    $7.79
    $3.90/100g
  • Kashi - Chewy Chocolate Peanut Butter Granola Bars, 5 Each

    Kashi - Chewy Chocolate Peanut Butter Granola Bars, 5 EachOpen product description

    $6.29
    $1.26 each
  • Snyder's of Hanover - Pretzel Rods, 240 Gram

    Snyder's of Hanover - Pretzel Rods, 240 GramOpen product description

    $5.79
    $2.41/100g
  • Christie - Vegetable Thins Crackers, Original, 180 Gram
    Made in Canada

    Christie - Vegetable Thins Crackers, Original, 180 GramOpen product description

    $4.29
    $2.38/100g
  • Swedish Protein Deli - Pizza Grain Free Crackers, 60 Gram
    Gluten Free

    Swedish Protein Deli - Pizza Grain Free Crackers, 60 GramOpen product description

    $6.49
    $10.82/100g
  • Kellogg's - Rice Krispies Squares - Original 8 Pack, 176 Gram

    Kellogg's - Rice Krispies Squares - Original 8 Pack, 176 GramOpen product description

    $4.29
    $2.44/100g
  • Western Family - Sweet and Heat Trail Mix, 500 Gram
    Made in Canada

    Western Family - Sweet and Heat Trail Mix, 500 GramOpen product description

    $8.99
    $1.80/100g
  • Mauna Loa - Macadamias Unsalted, 113 Gram

    Mauna Loa - Macadamias Unsalted, 113 GramOpen product description

    $14.69
    $13.00/100g
  • Nature Valley - Sweet & Salty Dark Chocolate Nut, 5 Each

    Nature Valley - Sweet & Salty Dark Chocolate Nut, 5 EachOpen product description

    $4.99
    $1.00 each
  • DJ&A - Tempura Veggie Crisps, 70 Gram

    DJ&A - Tempura Veggie Crisps, 70 GramOpen product description

    $6.49
    $9.27/100g