Filter Results

Dietary

Dietary

Additional Filters

Additional Filters

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Just for you

Just for you

Search Results

Sort by
  • Made Good - Strawberry Granola Minis, 5 Each
    Gluten Free
    Organic
    Made in Canada

    Made Good - Strawberry Granola Minis, 5 EachOpen product description

    $6.19
    $1.24 each
  • Loacker - Quadratini Lemon, 250 Gram

    Loacker - Quadratini Lemon, 250 GramOpen product description

    $7.89
    $3.16/100g
  • Blue Diamond - Bold Sriracha Almonds, 170 Gram

    Blue Diamond - Bold Sriracha Almonds, 170 GramOpen product description

    $7.99
    $4.70/100g
  • Western Family - Double Stuffed Potato Skins, 343 Gram
    Made in Canada

    Western Family - Double Stuffed Potato Skins, 343 GramOpen product description

    $14.99
    $4.37/100g
  • Second Savour - Orange Citrus Treats, 100 Gram

    Second Savour - Orange Citrus Treats, 100 GramOpen product description

    $5.49
    $5.49/100g
  • Quaker - Yogurt Granola Bars - Vanilla, 5 Each
    Made in Canada

    Quaker - Yogurt Granola Bars - Vanilla, 5 EachOpen product description

    $4.99
    $1.00 each
  • McSweeney's - Old Fashioned Beef Jerky, 70 Gram
    Gluten Free
    Made in Canada

    McSweeney's - Old Fashioned Beef Jerky, 70 GramOpen product description

    $9.49
    $13.56/100g
  • SunRype - Fruit Source Bar Strawberry, 37 Gram
    Made in Canada

    SunRype - Fruit Source Bar Strawberry, 37 GramOpen product description

    $1.59
    $4.30/100g
  • Wonderful - Pistachios Salt & Pepper, 200 Gram

    Wonderful - Pistachios Salt & Pepper, 200 GramOpen product description

    $8.49
    $4.25/100g
  • Orville Redenbacher - Avocado Oil Popcorn, Sea Salt, 5 Each

    Orville Redenbacher - Avocado Oil Popcorn, Sea Salt, 5 EachOpen product description

    $8.99
    $1.80 each
  • Ruffles - All Dressed, 130 Gram
    Made in Canada

    Ruffles - All Dressed, 130 GramOpen product description

    $3.49
    $2.68/100g
  • Pepperidge Farm - Goldfish Snack Crackers, Original, 200 Gram

    Pepperidge Farm - Goldfish Snack Crackers, Original, 200 GramOpen product description

    $4.49
    $2.25/100g
  • Kernels - Popcorn Seasoning White Cheddar, 110 Gram

    Kernels - Popcorn Seasoning White Cheddar, 110 GramOpen product description

    $5.99
    $5.45/100g
  • Made Good - Strawberry Granola Bars, 5 Each
    Gluten Free
    Organic
    Made in Canada

    Made Good - Strawberry Granola Bars, 5 EachOpen product description

    $6.29
    $1.26 each
  • SunRype - Fruitsource Bites, Mixed Berry, 170 Gram
    Made in Canada

    SunRype - Fruitsource Bites, Mixed Berry, 170 GramOpen product description

    $4.69
    $2.76/100g
  • Wow Baking Company - Chocolate Chip Cookies, 227 Gram
    Gluten Free

    Wow Baking Company - Chocolate Chip Cookies, 227 GramOpen product description

    $13.49
    $5.94/100g
  • Fancypants - Crispy Chocolate Chip Cookies, 141.7 Gram

    Fancypants - Crispy Chocolate Chip Cookies, 141.7 GramOpen product description

    $8.49
    was $10.49
    $5.99/100g
  • Crunchmaster - Avocado Toast Guacamole, 100 Gram
    Gluten Free

    Crunchmaster - Avocado Toast Guacamole, 100 GramOpen product description

    $7.49
    was $9.29
    $7.49/100g
  • Pepperidge Farm - Goldfish Pretzel, 227 Gram

    Pepperidge Farm - Goldfish Pretzel, 227 GramOpen product description

    $4.49
    $1.98/100g
  • Kimberley's Bakeshoppe - Soft Sugar Cookies Pink Vanilla Frosted, 383 Gram

    Kimberley's Bakeshoppe - Soft Sugar Cookies Pink Vanilla Frosted, 383 GramOpen product description

    $8.99
    $2.35/100g
  • Western Family - Roasted Unsalted Peanuts, 500 Gram
    Made in Canada

    Western Family - Roasted Unsalted Peanuts, 500 GramOpen product description

    $6.49
    $1.30/100g
  • Southern Recipe - Pork Rinds Korean BBQ, 85 Gram
    Gluten Free

    Southern Recipe - Pork Rinds Korean BBQ, 85 GramOpen product description

    $8.49
    $9.99/100g
  • Wasa - Whole Grain Crispbread, Light Rye, 270 Gram

    Wasa - Whole Grain Crispbread, Light Rye, 270 GramOpen product description

    $5.99
    $2.22/100g
  • Dare - Breton Gluten Free Crackers, Original Flax, 135 Gram
    Gluten Free

    Dare - Breton Gluten Free Crackers, Original Flax, 135 GramOpen product description

    $4.49
    $3.33/100g
  • Pepperidge Farm - Goldfish Baked Snack Crackers, Cheddar, 6 Each

    Pepperidge Farm - Goldfish Baked Snack Crackers, Cheddar, 6 EachOpen product description

    $4.49
    $0.75 each
  • Peanuts - Blanched Roasted & Plain, 100 Gram

    Peanuts - Blanched Roasted & Plain, 100 GramOpen product description

    Final cost based on weight
    $1.09/100g
    $1.09/100g
  • Made Good - Chocolate Banana Granola Minis, 5 Each
    Gluten Free
    Organic
    Made in Canada

    Made Good - Chocolate Banana Granola Minis, 5 EachOpen product description

    $6.19
    $1.24 each
  • Old Dutch - Cheese Pleasers Puffed, 65 Gram
    Made in Canada

    Old Dutch - Cheese Pleasers Puffed, 65 GramOpen product description

    $2.69
    $4.14/100g
  • Cheez-It - Extra Cheesy Snack Crackers, 200 Gram

    Cheez-It - Extra Cheesy Snack Crackers, 200 GramOpen product description

    $5.39
    $2.70/100g
  • Old Dutch - Sea Salt & Lime, 275 Gram
    Gluten Free
    Made in Canada

    Old Dutch - Sea Salt & Lime, 275 GramOpen product description

    $5.99
    $2.18/100g