Filter Results

Dietary

Dietary

Additional Filters

Additional Filters

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Just for you

Just for you

Search Results

Sort by
  • Nairns - Oat Cookies Dark Chocolate Chip, 200 Gram

    Nairns - Oat Cookies Dark Chocolate Chip, 200 GramOpen product description

    $3.90
    was $7.79
    $1.95/100g
  • Dutch Crunch - Potato Chips Kettle Cooked Sour Cream Dill, 200 Gram
    Gluten Free
    Made in Canada

    Dutch Crunch - Potato Chips Kettle Cooked Sour Cream Dill, 200 GramOpen product description

    $5.79
    $2.90/100g
  • ONLY GOODNESS - Organic Hiker's Nut Mix, 454 Gram

    ONLY GOODNESS - Organic Hiker's Nut Mix, 454 GramOpen product description

    $15.99
    $3.52/100g
  • PLANTERS - Peanut Oil, 750 Millilitre

    PLANTERS - Peanut Oil, 750 MillilitreOpen product description

    $9.49
    $1.27/100ml
  • Maple Terroir - Maple & Sea Salt Cookies, 100 Gram
    Made in Canada

    Maple Terroir - Maple & Sea Salt Cookies, 100 GramOpen product description

    $5.99
    $5.99/100g
  • Maple Terroir - Maple Blueberry Cookies, 100 Gram
    Made in Canada

    Maple Terroir - Maple Blueberry Cookies, 100 GramOpen product description

    $5.99
    $5.99/100g
  • Nature Valley - Lunch Box - Smores, Special Edition, 5 Each
    Made in Canada

    Nature Valley - Lunch Box - Smores, Special Edition, 5 EachOpen product description

    $4.89
    $0.98 each
  • Rice Up - Quinoa And Chia Rice Cakes, 120 Gram
    Gluten Free

    Rice Up - Quinoa And Chia Rice Cakes, 120 GramOpen product description

    $3.99
    $3.33/100g
  • Lay's - Smokey Bacon Potato Chips, Family Size, 220 Gram
    Made in Canada

    Lay's - Smokey Bacon Potato Chips, Family Size, 220 GramOpen product description

    $5.69
    $2.59/100g
  • Lundberg - Organic Thin Brown Rice Cakes, Sea Salt, 168 Gram
    Gluten Free
    Organic

    Lundberg - Organic Thin Brown Rice Cakes, Sea Salt, 168 GramOpen product description

    $8.29
    $4.93/100g
  • Hornby Organic - O Snack Bar Peanut Butter & Jam, 45 Gram
    Made in Canada

    Hornby Organic - O Snack Bar Peanut Butter & Jam, 45 GramOpen product description

    $2.99
    $6.64/100g
  • Western Family - Wavy Ripple Potato Chips, 235 Gram
    Made in Canada

    Western Family - Wavy Ripple Potato Chips, 235 GramOpen product description

    $3.49
    $1.49/100g
  • Christie - Oreo Cookies, Gluten Free, 342 Gram
    Gluten Free

    Christie - Oreo Cookies, Gluten Free, 342 GramOpen product description

    $9.99
    $2.92/100g
  • Handfuel - Coconut Pecan Cluster, 120 Gram

    Handfuel - Coconut Pecan Cluster, 120 GramOpen product description

    $9.49
    $7.91/100g
  • Prana - Cashews Non Roasted Organic, 250 Gram
    Organic

    Prana - Cashews Non Roasted Organic, 250 GramOpen product description

    $14.99
    $6.00/100g
  • Western Family - Deluxe Mixed Nuts, Roasted Unsalted, 500 Gram
    Made in Canada

    Western Family - Deluxe Mixed Nuts, Roasted Unsalted, 500 GramOpen product description

    $15.99
    $3.20/100g
  • Dole - Sliced Peaches, 540 Millilitre

    Dole - Sliced Peaches, 540 MillilitreOpen product description

    $5.79
    $1.07/100ml
  • Nature Valley - Sweet & Salty Peanut Granola Bars, 5 Each

    Nature Valley - Sweet & Salty Peanut Granola Bars, 5 EachOpen product description

    $4.99
    $1.00 each
  • Heavenly Hunks - Peanut Butter Chocolate Cookie Bites, 170 Gram

    Heavenly Hunks - Peanut Butter Chocolate Cookie Bites, 170 GramOpen product description

    $8.99
    $5.29/100g
  • JACK LINK'S - Beef Jerky - Peppered, 80 Gram

    JACK LINK'S - Beef Jerky - Peppered, 80 GramOpen product description

    $8.99
    $11.24/100g
  • Orville Redenbacher - Smart Pop Microwave Popcorn, 6 Each

    Orville Redenbacher - Smart Pop Microwave Popcorn, 6 EachOpen product description

    $8.99
    $1.50 each
  • Real Foods - Corn Thins - Multigrain, 150 Gram

    Real Foods - Corn Thins - Multigrain, 150 GramOpen product description

    $4.29
    $2.86/100g
  • SunRype - Fruit To Go, Apple Mango, 14 Gram
    Gluten Free
    Made in Canada

    SunRype - Fruit To Go, Apple Mango, 14 GramOpen product description

    $0.69
    $4.93/100g
  • Rice Up - Brown Rice Cakes Black Imperial Rice, 120 Gram
    Gluten Free

    Rice Up - Brown Rice Cakes Black Imperial Rice, 120 GramOpen product description

    $3.99
    $3.33/100g
  • Alter Eco - Deep Dark Quinoa Crunch Bar, 80 Gram

    Alter Eco - Deep Dark Quinoa Crunch Bar, 80 GramOpen product description

    $7.29
    $9.11/100g
  • SunRype - Fruit Source, Cherry Berry, 37 Gram
    Made in Canada

    SunRype - Fruit Source, Cherry Berry, 37 GramOpen product description

    $1.59
    $4.30/100g
  • Larabar - Chocolate Chip Fruit & Nut Energy Bar, 45 Gram

    Larabar - Chocolate Chip Fruit & Nut Energy Bar, 45 GramOpen product description

    $2.79
    $6.20/100g
  • Everland - Chocolate Banana Chips, 1 Each

    Everland - Chocolate Banana Chips, 1 EachOpen product description

    $7.99
  • LEGENDARY FOODS - Ranch Flavoured Protein Chips, 36 Gram

    LEGENDARY FOODS - Ranch Flavoured Protein Chips, 36 GramOpen product description

    $5.99
    $16.64/100g
  • Pumpkin Seeds - Raw, Bulk, 100 Gram

    Pumpkin Seeds - Raw, Bulk, 100 GramOpen product description

    Final cost based on weight
    $2.79/100g
    $2.79/100g