Filter Results

Dietary

Dietary

Additional Filters

Additional Filters

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Just for you

Just for you

Search Results

Sort by
  • Christie - Social Tea, 350 Gram
    Made in Canada

    Christie - Social Tea, 350 GramOpen product description

    $5.99
    $1.71/100g
  • Candy Pop - TWIX Candy Popcorn, 149 Gram

    Candy Pop - TWIX Candy Popcorn, 149 GramOpen product description

    $8.99
    $6.03/100g
  • Glutino - Gluten Free Wafers, Milk Chocolate, 130 Gram
    Gluten Free

    Glutino - Gluten Free Wafers, Milk Chocolate, 130 GramOpen product description

    $9.49
    $7.30/100g
  • Handfuel - Dark Chocolate Almond Clusters, 120 Gram

    Handfuel - Dark Chocolate Almond Clusters, 120 GramOpen product description

    $9.49
    $7.91/100g
  • Prana - Organic Goji Berries, 200 Gram

    Prana - Organic Goji Berries, 200 GramOpen product description

    $15.99
    $8.00/100g
  • Wonderful - Pistachios, Sea Salt & Vinegar, No Shells, 155 Gram

    Wonderful - Pistachios, Sea Salt & Vinegar, No Shells, 155 GramOpen product description

    $11.99
    $7.74/100g
  • Pringles - Potato Chips, Mexican Street Corn, 156 Gram

    Pringles - Potato Chips, Mexican Street Corn, 156 GramOpen product description

    $4.29
    $2.75/100g
  • Comeback Snacks - Lemon Meringue Caramel Popcorn, 225 Gram
    Product of Canada

    Comeback Snacks - Lemon Meringue Caramel Popcorn, 225 GramOpen product description

    $8.99
    $4.00/100g
  • KIND - Almond Sea Salt & Dark Chocolate Nutrition Bars, 5 Each
    Gluten Free

    KIND - Almond Sea Salt & Dark Chocolate Nutrition Bars, 5 EachOpen product description

    $14.69
    $2.94 each
  • Christie - Ritz Bits Sandwiches, Cheese Flavoured, 180 Gram

    Christie - Ritz Bits Sandwiches, Cheese Flavoured, 180 GramOpen product description

    $4.79
    $2.66/100g
  • Mott's - Fruitsations Original Apple Sauce, 6 Each

    Mott's - Fruitsations Original Apple Sauce, 6 EachOpen product description

    $5.29
    $0.88 each
  • Pringles - Potato Chips, Street Taco, 156 Gram

    Pringles - Potato Chips, Street Taco, 156 GramOpen product description

    $4.29
    $2.75/100g
  • Ruffles - Potato Chips, Sour Cream 'N Bacon, 200 Gram
    Made in Canada

    Ruffles - Potato Chips, Sour Cream 'N Bacon, 200 GramOpen product description

    $5.69
    $2.85/100g
  • Mott's - Fruitsations Unsweetened Apple Sauce, 6 Each

    Mott's - Fruitsations Unsweetened Apple Sauce, 6 EachOpen product description

    $5.29
    $0.88 each
  • Blue Diamond - Crackers - Almond Nut Thins Hint of Sea Salt, 120 Gram
    Gluten Free

    Blue Diamond - Crackers - Almond Nut Thins Hint of Sea Salt, 120 GramOpen product description

    $7.69
    $6.41/100g
  • PLANTERS - Dry Roasted Peanuts, 600 Gram

    PLANTERS - Dry Roasted Peanuts, 600 GramOpen product description

    $9.29
    $1.55/100g
  • Prana - Medjool Dates - Organic, 250 Gram

    Prana - Medjool Dates - Organic, 250 GramOpen product description

    $14.49
    $5.80/100g
  • Schar - Crackers, 210 Gram
    Gluten Free

    Schar - Crackers, 210 GramOpen product description

    $9.99
    $4.76/100g
  • SunRype - Fruit Source Superfruits, Apple Mango Mangosteen, 37 Gram
    Made in Canada

    SunRype - Fruit Source Superfruits, Apple Mango Mangosteen, 37 GramOpen product description

    $1.59
    $4.30/100g
  • Minutos - Reganas Spanish Crackers, 164 Gram

    Minutos - Reganas Spanish Crackers, 164 GramOpen product description

    $6.99
    $4.26/100g
  • Second Savour - Lemon Citrus Treats, 100 Gram

    Second Savour - Lemon Citrus Treats, 100 GramOpen product description

    $5.49
    $5.49/100g
  • Peek Freans - Shortcake Biscuits, 350 Gram
    Made in Canada

    Peek Freans - Shortcake Biscuits, 350 GramOpen product description

    $5.99
    $1.71/100g
  • Dare - Veggie Crisps, Sea Salt, 100 Gram
    Made in Canada

    Dare - Veggie Crisps, Sea Salt, 100 GramOpen product description

    $4.99
    $4.99/100g
  • Pringles - Potato Chips, Pizza, 156 Gram

    Pringles - Potato Chips, Pizza, 156 GramOpen product description

    $4.29
    $2.75/100g
  • Handfuel - Cashews Coconut, 150 Gram
    Gluten Free

    Handfuel - Cashews Coconut, 150 GramOpen product description

    $9.49
    $6.33/100g
  • Handfuel - Spicy Dill Pickled Cashews, 120 Gram
    Gluten Free

    Handfuel - Spicy Dill Pickled Cashews, 120 GramOpen product description

    $9.49
    $7.91/100g
  • La Cocina - Taco Shack, Gluten Free, 360 Gram
    Gluten Free
    Made in Canada

    La Cocina - Taco Shack, Gluten Free, 360 GramOpen product description

    $3.99
    was $5.29
    $1.11/100g
  • Rice Up - Wasabi Brown Rice Chips, 120 Gram
    Gluten Free

    Rice Up - Wasabi Brown Rice Chips, 120 GramOpen product description

    $4.49
    $3.74/100g
  • Dare - Veggie Crisps, All Dressed, 100 Gram

    Dare - Veggie Crisps, All Dressed, 100 GramOpen product description

    $4.99
    $4.99/100g
  • humble - Rumbles Cheddar & Sour Cream Potato Chips, 135 Gram
    Gluten Free
    Organic

    humble - Rumbles Cheddar & Sour Cream Potato Chips, 135 GramOpen product description

    $5.99
    $4.44/100g