Filter Results

Dietary

Dietary

Additional Filters

Additional Filters

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Just for you

Just for you

Search Results

Sort by
  • Quaker - Crispy Minis Crunchy Dill Gluten Free, 100 Gram

    Quaker - Crispy Minis Crunchy Dill Gluten Free, 100 GramOpen product description

    $4.59
    $4.59/100g
  • Quaker - Crispy Minis Ketchup Flavour GF, 100 Gram
    Made in Canada

    Quaker - Crispy Minis Ketchup Flavour GF, 100 GramOpen product description

    $4.59
    $4.59/100g
  • Quaker - Crispy Minis Salt & Vinegar GF, 100 Gram
    Made in Canada

    Quaker - Crispy Minis Salt & Vinegar GF, 100 GramOpen product description

    $4.59
    $4.59/100g
  • Quaker - Crispy Minis Sour Cream & Onion GF, 100 Gram

    Quaker - Crispy Minis Sour Cream & Onion GF, 100 GramOpen product description

    $4.59
    $4.59/100g
  • Quaker - Crispy Minis Sweet Chili Gluten Free, 100 Gram
    Gluten Free

    Quaker - Crispy Minis Sweet Chili Gluten Free, 100 GramOpen product description

    $4.59
    $4.59/100g
  • Quaker - Original Brown Rice Cakes, 127 Gram

    Quaker - Original Brown Rice Cakes, 127 GramOpen product description

    $4.99
    $3.93/100g
  • Quaker - White Cheddar Brown Rice Cakes, 140 Gram

    Quaker - White Cheddar Brown Rice Cakes, 140 GramOpen product description

    $4.99
    $3.56/100g
  • Quaker - Yogurt Granola Bars - Strawberry, 5 Each
    Made in Canada

    Quaker - Yogurt Granola Bars - Strawberry, 5 EachOpen product description

    $4.99
    $1.00 each
  • QUE PASA - Organic Salted Round Chips, 300 Gram
    Gluten Free
    Organic
    Made in Canada

    QUE PASA - Organic Salted Round Chips, 300 GramOpen product description

    $4.99
    was $5.99
    $1.66/100g
  • QUE PASA - Organic Tortilla Blue Corn Chips, 350 Gram
    Made in Canada

    QUE PASA - Organic Tortilla Blue Corn Chips, 350 GramOpen product description

    $4.99
    was $5.99
    $1.43/100g
  • QUE PASA - Organic Tortilla Chips Salted, 350 Gram
    Gluten Free
    Organic
    Made in Canada

    QUE PASA - Organic Tortilla Chips Salted, 350 GramOpen product description

    $4.99
    was $5.99
    $1.43/100g
  • QUE PASA - Organic Tortilla Chips Sea Salt, 300 Gram
    Gluten Free
    Organic
    Made in Canada

    QUE PASA - Organic Tortilla Chips Sea Salt, 300 GramOpen product description

    $4.99
    was $5.99
    $1.66/100g
  • QUE PASA - Organic Tortilla Chips Unsalted, 350 Gram
    Made in Canada

    QUE PASA - Organic Tortilla Chips Unsalted, 350 GramOpen product description

    $4.99
    was $5.99
    $1.43/100g
  • Raincoast Crisps - Crackers Rosemary Raisin, 150 Gram
    Made in Canada

    Raincoast Crisps - Crackers Rosemary Raisin, 150 GramOpen product description

    $8.99
    $5.99/100g
  • Real Foods - Organic Corn Thins - Original, 150 Gram

    Real Foods - Organic Corn Thins - Original, 150 GramOpen product description

    $4.29
    $2.86/100g
  • Reese - Dipped Animal Crackers Pouch, 160 Gram

    Reese - Dipped Animal Crackers Pouch, 160 GramOpen product description

    $7.99
    $4.99/100g
  • Rice Up - Brown Rice Cakes 7 Super Seeds, 120 Gram
    Gluten Free

    Rice Up - Brown Rice Cakes 7 Super Seeds, 120 GramOpen product description

    $3.99
    $3.33/100g
  • Rice Up - Brown Rice Cakes Himalayan Salt, 120 Gram
    Gluten Free

    Rice Up - Brown Rice Cakes Himalayan Salt, 120 GramOpen product description

    $3.99
    $3.33/100g
  • Rice Up - Rice Up Cheese Rice Chip, 120 Gram
    Gluten Free

    Rice Up - Rice Up Cheese Rice Chip, 120 GramOpen product description

    $4.49
    $3.74/100g
  • Rice Up - Sour Cream Onion Rice Chip, 120 Gram

    Rice Up - Sour Cream Onion Rice Chip, 120 GramOpen product description

    $4.49
    $3.74/100g
  • Rold Gold - Sticks Pretzel, 370 Gram

    Rold Gold - Sticks Pretzel, 370 GramOpen product description

    $6.29
    $1.70/100g
  • Rold Gold - Tiny Twists Pretzel, 295 Gram

    Rold Gold - Tiny Twists Pretzel, 295 GramOpen product description

    $6.29
    $2.13/100g
  • Royal Nuts - Deluxe Mixed Nuts, Sea Salted, 325 Gram
    Gluten Free

    Royal Nuts - Deluxe Mixed Nuts, Sea Salted, 325 GramOpen product description

    $15.49
    $4.77/100g
  • Royal Nuts - Raw Almonds, 325 Gram

    Royal Nuts - Raw Almonds, 325 GramOpen product description

    $15.99
    $4.92/100g
  • Royal Nuts - Trophy Mix, Unsalted, 100 Gram

    Royal Nuts - Trophy Mix, Unsalted, 100 GramOpen product description

    Final cost based on weight
    $4.49/100g
    $4.49/100g
  • Sensible Portions - Garden Veggie Straws Original, 142 Gram
    2 for $7
    Made in Canada

    Sensible Portions - Garden Veggie Straws Original, 142 GramOpen product description

    $3.50
    was $4.49
    $2.46/100g
  • Sensible Portions - Garden Veggie Straws Zesty Ranch, 120 Gram
    2 for $7
    Gluten Free
    Made in Canada

    Sensible Portions - Garden Veggie Straws Zesty Ranch, 120 GramOpen product description

    $3.50
    was $4.49
    $2.92/100g
  • Sesmark - Savoury Thins Sesame Rice Crackers - Original, 90 Gram

    Sesmark - Savoury Thins Sesame Rice Crackers - Original, 90 GramOpen product description

    $5.79
    $6.43/100g
  • Sesmark Savoury Thins - Sesmark Cracked Wheat Sesame Thins, 90 Gram

    Sesmark Savoury Thins - Sesmark Cracked Wheat Sesame Thins, 90 GramOpen product description

    $5.79
    $6.43/100g
  • Sigdal Bakeri - Crispbread Gluten Free Everything, 190 Gram
    Gluten Free

    Sigdal Bakeri - Crispbread Gluten Free Everything, 190 GramOpen product description

    $7.99
    $4.21/100g