Filter Results

Dietary

Dietary

Additional Filters

Additional Filters

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Just for you

Just for you

Search Results

Sort by
  • SunRype - Fruit To Go, Fun Flavours, 15 Each
    Gluten Free
    Made in Canada

    SunRype - Fruit To Go, Fun Flavours, 15 EachOpen product description

    $8.99
    $0.60 each
  • Beans - Black Turtle, Bulk, 100 Gram

    Beans - Black Turtle, Bulk, 100 GramOpen product description

    Final cost based on weight
    $0.89/100g
    $0.89/100g
  • Redland Farms - Milk Chocolate Almonds, 600 Gram
    Made in Canada

    Redland Farms - Milk Chocolate Almonds, 600 GramOpen product description

    $21.79
    $3.63/100g
  • Western Family - Sesame Seeds - Roasted, 350 Gram
    Made in Canada

    Western Family - Sesame Seeds - Roasted, 350 GramOpen product description

    $6.99
    $2.00/100g
  • Natursource - Salad Topper, Smart Life, 600 Gram
    Organic
    Made in Canada

    Natursource - Salad Topper, Smart Life, 600 GramOpen product description

    $14.99
    $2.50/100g
  • Western Family - Sweetened Dried Cranberries, 500 Gram
    Made in Canada

    Western Family - Sweetened Dried Cranberries, 500 GramOpen product description

    $8.99
    $1.80/100g
  • Huer - Cholula Chamoy Gummy Rings, 300 Gram
    Made in Canada

    Huer - Cholula Chamoy Gummy Rings, 300 GramOpen product description

    $7.99
    $2.66/100g
  • Western Family - Sunflower Seeds Raw, 350 Gram
    Made in Canada

    Western Family - Sunflower Seeds Raw, 350 GramOpen product description

    $4.99
    $1.43/100g
  • PEZ - Halloween Blister, 16 Gram

    PEZ - Halloween Blister, 16 GramOpen product description

    $3.69
    $23.06/100g
  • Hure - Frank's RedHot Spicy Gummy Bears, 350 Gram

    Hure - Frank's RedHot Spicy Gummy Bears, 350 GramOpen product description

    $7.99
    $2.28/100g
  • Western Family - Blanched Ground Almonds, 120 Gram

    Western Family - Blanched Ground Almonds, 120 GramOpen product description

    $5.99
    $4.99/100g
  • Natur Source - Almonds, Smokey Praline, 500 Gram
    Made in Canada

    Natur Source - Almonds, Smokey Praline, 500 GramOpen product description

    $19.99
    $4.00/100g
  • Huer - Boo Bears Gummy, 400 Gram

    Huer - Boo Bears Gummy, 400 GramOpen product description

    $14.99
    $3.75/100g
  • OMG's - Milk Chocolate Graham Clusters With Almonds, 100 Gram
    Made in Canada

    OMG's - Milk Chocolate Graham Clusters With Almonds, 100 GramOpen product description

    Final cost based on weight
    $3.69/100g
    $3.69/100g
  • Voortman - Wafers, Mini Vanilla No Sugar Added, 184 Gram
    Made in Canada

    Voortman - Wafers, Mini Vanilla No Sugar Added, 184 GramOpen product description

    $4.99
    $2.71/100g
  • Nutiva - Coconut Oil, Organic Virgin, 1.6 Litre

    Nutiva - Coconut Oil, Organic Virgin, 1.6 LitreOpen product description

    $51.49
    $3.22/100ml
  • Hershey's - Kisses, Original, Bulk, 100 Gram

    Hershey's - Kisses, Original, Bulk, 100 GramOpen product description

    Final cost based on weight
    $3.69/100g
    $3.69/100g
  • Huer - Skeletor Gummies MOTU Box, 400 Gram

    Huer - Skeletor Gummies MOTU Box, 400 GramOpen product description

    $14.99
    $3.75/100g
  • Voortman - Cookies, Oatmeal, 225 Gram
    Made in Canada

    Voortman - Cookies, Oatmeal, 225 GramOpen product description

    $4.99
    $2.22/100g
  • SunRype - Fruit Source Bites, Strawberry, 170 Gram
    Made in Canada

    SunRype - Fruit Source Bites, Strawberry, 170 GramOpen product description

    $4.69
    $2.76/100g
  • Sugar - Cane Organic, Bulk, 100 Gram

    Sugar - Cane Organic, Bulk, 100 GramOpen product description

    Final cost based on weight
    $0.99/100g
    $0.99/100g
  • McCormicks - Tropical Jellies, Assorted, Bulk, 100 Gram

    McCormicks - Tropical Jellies, Assorted, Bulk, 100 GramOpen product description

    Final cost based on weight
    $0.99/100g
    $0.99/100g
  • Popcorn - Salt & Vinegar, 1 Each

    Popcorn - Salt & Vinegar, 1 EachOpen product description

    $7.99
  • Red Star - Yeast Flakes, Nutritional, 100 Gram

    Red Star - Yeast Flakes, Nutritional, 100 GramOpen product description

    Final cost based on weight
    $4.99/100g
    $4.99/100g
  • Sultana - Raisins, Bulk, 100 Gram

    Sultana - Raisins, Bulk, 100 GramOpen product description

    Final cost based on weight
    $1.49/100g
    $1.49/100g