Filter Results

Dietary

Dietary

Additional Filters

Additional Filters

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Just for you

Just for you

Search Results

Sort by
  • Callebaut - Dark Chocolate Block, 485 Gram

    Callebaut - Dark Chocolate Block, 485 GramOpen product description

    $21.49
    $4.43/100g
  • Royal Nuts - Oven Roasted Mammoth Pecans Unsalted, 250 Gram

    Royal Nuts - Oven Roasted Mammoth Pecans Unsalted, 250 GramOpen product description

    $16.99
    $6.80/100g
  • Western Family - Pine Nuts, 140 Gram

    Western Family - Pine Nuts, 140 GramOpen product description

    $13.69
    $9.78/100g
  • Pistachios - Roasted & Salted, Bulk, 100 Gram

    Pistachios - Roasted & Salted, Bulk, 100 GramOpen product description

    Final cost based on weight
    $4.29/100g
    $4.29/100g
  • Koala - Red Band Sour Suckers, Bulk, 100 Gram

    Koala - Red Band Sour Suckers, Bulk, 100 GramOpen product description

    Final cost based on weight
    $1.99/100g
    $1.99/100g
  • Dare - Jelly Beans, Bulk, 100 Gram
    Made in Canada

    Dare - Jelly Beans, Bulk, 100 GramOpen product description

    Final cost based on weight
    $1.29/100g
    $1.29/100g
  • SunRype - Fruit Source, Cherry Berry, 37 Gram
    Made in Canada

    SunRype - Fruit Source, Cherry Berry, 37 GramOpen product description

    $1.59
    $4.30/100g
  • Pumpkin Seeds - Raw, Bulk, 100 Gram

    Pumpkin Seeds - Raw, Bulk, 100 GramOpen product description

    Final cost based on weight
    $2.79/100g
    $2.79/100g
  • SunRype - Fruit Source Bar Strawberry, 37 Gram
    Made in Canada

    SunRype - Fruit Source Bar Strawberry, 37 GramOpen product description

    $1.59
    $4.30/100g
  • Peanuts - Blanched Roasted & Plain, 100 Gram

    Peanuts - Blanched Roasted & Plain, 100 GramOpen product description

    Final cost based on weight
    $1.09/100g
    $1.09/100g
  • SunRype - Fruitsource Bites, Mixed Berry, 170 Gram
    Made in Canada

    SunRype - Fruitsource Bites, Mixed Berry, 170 GramOpen product description

    $4.69
    $2.76/100g
  • Skittles - Original Candy, Bulk, 100 Gram

    Skittles - Original Candy, Bulk, 100 GramOpen product description

    Final cost based on weight
    $2.49/100g
    $2.49/100g
  • Western Family - Whole Hazelnuts, 350 Gram
    Made in Canada

    Western Family - Whole Hazelnuts, 350 GramOpen product description

    $11.99
    $3.43/100g
  • SunRype - Fruit Source + Veggie, Peach Pear Carrot Bar, 37 Gram
    Made in Canada

    SunRype - Fruit Source + Veggie, Peach Pear Carrot Bar, 37 GramOpen product description

    $1.59
    $4.30/100g
  • Redland Farms - Milk Chocolate Raisins, 600 Gram
    Made in Canada

    Redland Farms - Milk Chocolate Raisins, 600 GramOpen product description

    $21.29
    $3.55/100g
  • Western Family - Walnut Halves & Pieces, 350 Gram
    Made in Canada

    Western Family - Walnut Halves & Pieces, 350 GramOpen product description

    $9.99
    $2.85/100g
  • SunRype - Fruit Source, Blueberry Pomegranate, 37 Gram
    Gluten Free
    Made in Canada

    SunRype - Fruit Source, Blueberry Pomegranate, 37 GramOpen product description

    $1.59
    $4.30/100g
  • Natur Source - Almonds Olio D'Oliva, 550 Gram
    Made in Canada

    Natur Source - Almonds Olio D'Oliva, 550 GramOpen product description

    $19.99
    $3.63/100g
  • Trail Mix - California Mix, Bulk, 100 Gram

    Trail Mix - California Mix, Bulk, 100 GramOpen product description

    Final cost based on weight
    $1.69/100g
    $1.69/100g
  • Foley's - Chocolate Macaroons, 100 Gram
    Made in Canada

    Foley's - Chocolate Macaroons, 100 GramOpen product description

    Final cost based on weight
    $1.99/100g
    $1.99/100g
  • Redland Farms - Dark Chocolate Almonds, 600 Gram
    Made in Canada

    Redland Farms - Dark Chocolate Almonds, 600 GramOpen product description

    $21.79
    $3.63/100g
  • Natur Source - Snack Mix, Weekend Tamari, 550 Gram
    Made in Canada

    Natur Source - Snack Mix, Weekend Tamari, 550 GramOpen product description

    $19.99
    $3.63/100g
  • Royal Nuts - Cashews, Oven Roasted, Unsalted, 350 Gram

    Royal Nuts - Cashews, Oven Roasted, Unsalted, 350 GramOpen product description

    $16.69
    $4.77/100g
  • SunRype - Fruit To Go, Wild Berry, 14 Gram
    Gluten Free
    Made in Canada

    SunRype - Fruit To Go, Wild Berry, 14 GramOpen product description

    $0.69
    $4.93/100g
  • Redland Farms - Chocolate Bridge Mix, 500 Gram

    Redland Farms - Chocolate Bridge Mix, 500 GramOpen product description

    $13.49
    $2.70/100g
  • SunRype - Fruit To Go - Strawberry, 14 Gram
    Made in Canada

    SunRype - Fruit To Go - Strawberry, 14 GramOpen product description

    $0.69
    $4.93/100g
  • Western Family - Pecan Halves, 350 Gram
    Made in Canada

    Western Family - Pecan Halves, 350 GramOpen product description

    $15.99
    $4.57/100g
  • Oats - Rolled Regular Flake, Bulk, 100 Gram

    Oats - Rolled Regular Flake, Bulk, 100 GramOpen product description

    Final cost based on weight
    $0.59/100g
    $0.59/100g
  • Wonderful - Pistachios, Jalapeno Lime, No Shell, 155 Gram

    Wonderful - Pistachios, Jalapeno Lime, No Shell, 155 GramOpen product description

    $11.99
    $7.74/100g
  • Natur Source - Almonds, Maple, 600 Gram
    Made in Canada

    Natur Source - Almonds, Maple, 600 GramOpen product description

    $19.99
    $3.33/100g