Filter Results

Dietary

Dietary

Additional Filters

Additional Filters

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Just for you

Just for you

Search Results

Sort by
  • Go Pure - Fruit Oat Bar Strawberry, 5 Each
    Made in Canada

    Go Pure - Fruit Oat Bar Strawberry, 5 EachOpen product description

    $4.39
    $0.88 each
  • Crunchmaster - Avocado Toast Salt & Pepper, 100 Gram
    Gluten Free

    Crunchmaster - Avocado Toast Salt & Pepper, 100 GramOpen product description

    $7.49
    was $9.29
    $7.49/100g
  • Western Family - Waffle Cones, 12 Each

    Western Family - Waffle Cones, 12 EachOpen product description

    $6.79
    $0.57 each
  • Orville Redenbacher's - Extra Buttery Flavour Microwave Popcorn, Pack of 10 Bags, 10 Each

    Orville Redenbacher's - Extra Buttery Flavour Microwave Popcorn, Pack of 10 Bags, 10 EachOpen product description

    $12.99
    $1.30 each
  • Carbs Bakery - Rosemary & Thyme Sourdough Crackers, 150 Gram

    Carbs Bakery - Rosemary & Thyme Sourdough Crackers, 150 GramOpen product description

    $8.99
    $5.99/100g
  • Gogo Squeez - Fruit Sauce, Apple Banana No Sugar Added, 4 Each

    Gogo Squeez - Fruit Sauce, Apple Banana No Sugar Added, 4 EachOpen product description

    $4.99
    $1.25 each
  • SunRype - Fruit Source + Veggie Wildberry, 37 Gram
    Made in Canada

    SunRype - Fruit Source + Veggie Wildberry, 37 GramOpen product description

    $1.59
    $4.30/100g
  • Nyaker - Original Ginger Snaps, 150 Gram

    Nyaker - Original Ginger Snaps, 150 GramOpen product description

    $5.99
    $3.99/100g
  • EATABLE - Poppin' Rose All Day Popcorn, 125 Gram
    Gluten Free
    Made in Canada

    EATABLE - Poppin' Rose All Day Popcorn, 125 GramOpen product description

    $11.49
    $9.19/100g
  • Everland - Almonds Whole Natural, 454 Gram

    Everland - Almonds Whole Natural, 454 GramOpen product description

    $12.99
    $2.86/100g
  • Walker's - Shortbread Festive Shapes Cookies, 350 Gram

    Walker's - Shortbread Festive Shapes Cookies, 350 GramOpen product description

    $13.99
    $4.00/100g
  • QUE PASA - Hot Honey Tortilla Chips, 186 Gram
    Gluten Free
    Organic
    Made in Canada

    QUE PASA - Hot Honey Tortilla Chips, 186 GramOpen product description

    $4.69
    was $5.29
    $2.52/100g
  • Bob Snail - Apple Raspberry Rolls, 100 Gram
    Gluten Free

    Bob Snail - Apple Raspberry Rolls, 100 GramOpen product description

    $6.29
    $6.29/100g
  • Honeybar - Snack Bar - Sweet & Salty, 40 Gram
    Made in Canada

    Honeybar - Snack Bar - Sweet & Salty, 40 GramOpen product description

    $1.99
    $4.98/100g
  • Orville Redenbacher's - Buttery Flavour Microwave Popcorn, 10 Each

    Orville Redenbacher's - Buttery Flavour Microwave Popcorn, 10 EachOpen product description

    $12.99
    $1.30 each
  • Bob Snail - Apple Sour Cherry Rolls, 100 Gram
    Gluten Free

    Bob Snail - Apple Sour Cherry Rolls, 100 GramOpen product description

    $6.29
    $6.29/100g
  • PRETTY UGLY - Cheddar Jalapeno Tortilla Chip, 300 Gram
    Gluten Free

    PRETTY UGLY - Cheddar Jalapeno Tortilla Chip, 300 GramOpen product description

    $8.99
    $3.00/100g
  • Kimberley's Bakeshoppe - Soft Sugar Cookies Vanilla Frosted, 383 Gram
    Made in Canada

    Kimberley's Bakeshoppe - Soft Sugar Cookies Vanilla Frosted, 383 GramOpen product description

    $8.99
    $2.35/100g
  • Mott's - Fruitsations Unsweetened Strawberry Kiwi, 6 Each

    Mott's - Fruitsations Unsweetened Strawberry Kiwi, 6 EachOpen product description

    $5.29
    $0.88 each
  • The Fine Cheese Co - Quince Pecan Poppy Seed Toast for Cheese Box, 100 Gram

    The Fine Cheese Co - Quince Pecan Poppy Seed Toast for Cheese Box, 100 GramOpen product description

    $8.99
    was $10.99
    $8.99/100g
  • Daltons - Red Glace Cherries, 225 Gram
    Made in Canada

    Daltons - Red Glace Cherries, 225 GramOpen product description

    $6.99
    $3.11/100g
  • Made Good - Vanilla Crispy Squares, 6 Each
    Gluten Free
    Organic
    Made in Canada

    Made Good - Vanilla Crispy Squares, 6 EachOpen product description

    $6.19
    $1.03 each
  • Everland - Organic Grouse Grind Trail Mix, 150 Gram
    Organic

    Everland - Organic Grouse Grind Trail Mix, 150 GramOpen product description

    $7.99
    $5.33/100g
  • Old Dutch - Hot Honey Pizza Potato Chips, 220 Gram

    Old Dutch - Hot Honey Pizza Potato Chips, 220 GramOpen product description

    $5.49
    $2.50/100g
  • Snappers - Strawberry & Waffle Cone Cluster, 170 Gram

    Snappers - Strawberry & Waffle Cone Cluster, 170 GramOpen product description

    $8.99
    $5.29/100g
  • Pip's Heirloom Snacks - White Cheddar Cheese Balls, 128 Gram

    Pip's Heirloom Snacks - White Cheddar Cheese Balls, 128 GramOpen product description

    $7.99
    $6.24/100g
  • Comeback Snacks - Salted Chocolate Caramel Popcorn, 225 Gram
    Product of Canada

    Comeback Snacks - Salted Chocolate Caramel Popcorn, 225 GramOpen product description

    $8.99
    $4.00/100g
  • Cookie Pop - Cookies & Cream Flavour Popcorn, 149 Gram

    Cookie Pop - Cookies & Cream Flavour Popcorn, 149 GramOpen product description

    $8.99
    $6.03/100g
  • Daltons - Maraschino Cherries, 375 Millilitre
    Made in Canada

    Daltons - Maraschino Cherries, 375 MillilitreOpen product description

    $6.49
    $1.73/100ml
  • Doritos - Minis Tortilla Chips, Cool Ranch, 145 Gram

    Doritos - Minis Tortilla Chips, Cool Ranch, 145 GramOpen product description

    $4.39
    $3.03/100g