Filter Results

Dietary

Dietary

Additional Filters

Additional Filters

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Just for you

Just for you

Search Results

Sort by
  • Lundberg - Organic Cinnamon Toast Brown Rice Cakes, 269 Gram
    Gluten Free
    Organic

    Lundberg - Organic Cinnamon Toast Brown Rice Cakes, 269 GramOpen product description

    $6.99
    was $8.29
    $2.60/100g
  • Wasa - Whole Grain Crispbread, Hearty Rye, 275 Gram

    Wasa - Whole Grain Crispbread, Hearty Rye, 275 GramOpen product description

    $5.99
    $2.18/100g
  • Doritos - Minis Tortilla Chips, Nacho Cheese, 145 Gram

    Doritos - Minis Tortilla Chips, Nacho Cheese, 145 GramOpen product description

    $4.39
    $3.03/100g
  • Obando - Spanish Artisan Bread Sticks, 1 Each

    Obando - Spanish Artisan Bread Sticks, 1 EachOpen product description

    $5.99
  • OHME! - Freeze-Dried Mango Yogurt Crunch, 44 Gram

    OHME! - Freeze-Dried Mango Yogurt Crunch, 44 GramOpen product description

    $14.49
    $32.93/100g
  • Pepperidge Farm - Goldfish Baked Snack Crackers, Flavour Blasted Xtreme Cheddar Snack Pack, 26 Gram

    Pepperidge Farm - Goldfish Baked Snack Crackers, Flavour Blasted Xtreme Cheddar Snack Pack, 26 GramOpen product description

    $4.49
    $17.27/100g
  • Dole - Fruit Salad With Extra Cherries - No Sugar Added, 4 Each

    Dole - Fruit Salad With Extra Cherries - No Sugar Added, 4 EachOpen product description

    $6.49
    $1.62 each
  • Christie - Ritz Drizzled Minis Fudge Crackers, 226 Gram

    Christie - Ritz Drizzled Minis Fudge Crackers, 226 GramOpen product description

    $8.99
    $3.98/100g
  • Cheez-It - Crunch Crackers Zesty Cheddar Ranch, 191 Gram

    Cheez-It - Crunch Crackers Zesty Cheddar Ranch, 191 GramOpen product description

    $5.39
    $2.82/100g
  • Nature Valley - Sweet & Salty Almond Bar, 5 Each

    Nature Valley - Sweet & Salty Almond Bar, 5 EachOpen product description

    $4.99
    $1.00 each
  • Western Family - Roasted Unsalted Sunflower Kernels, 350 Gram
    Made in Canada

    Western Family - Roasted Unsalted Sunflower Kernels, 350 GramOpen product description

    $4.69
    $1.34/100g
  • Jack Links - Beef Jerky - Teriyaki, 80 Gram

    Jack Links - Beef Jerky - Teriyaki, 80 GramOpen product description

    $8.99
    $11.24/100g
  • Everland - Organic Trail Mix Rocky Mountain, 150 Gram
    Organic

    Everland - Organic Trail Mix Rocky Mountain, 150 GramOpen product description

    $7.99
    $5.33/100g
  • Dare - Ultimate Boston Cream Donuts, 290 Gram
    Made in Canada

    Dare - Ultimate Boston Cream Donuts, 290 GramOpen product description

    $6.29
    $2.17/100g
  • Bob Snail - Mango Rolls, 100 Gram
    Gluten Free

    Bob Snail - Mango Rolls, 100 GramOpen product description

    $6.29
    $6.29/100g
  • OLIVIERO - Soft Chestnut Snacks, 100 Gram

    OLIVIERO - Soft Chestnut Snacks, 100 GramOpen product description

    $8.99
    $8.99/100g
  • Quaker - Dipps Granola Bars - Chocolatey Chip, 5 Each
    Made in Canada

    Quaker - Dipps Granola Bars - Chocolatey Chip, 5 EachOpen product description

    $4.19
    $0.84 each
  • Christie - Crispers, Smokey Bacon Flavour Crackers, 145 Gram
    Made in Canada

    Christie - Crispers, Smokey Bacon Flavour Crackers, 145 GramOpen product description

    $4.79
    $3.30/100g
  • Dole - Mandarin Oranges in Fruit Juice, 4 Each

    Dole - Mandarin Oranges in Fruit Juice, 4 EachOpen product description

    $6.49
    $1.62 each
  • Sun Chips - Garden Salsa Snacks, 205 Gram
    Made in Canada

    Sun Chips - Garden Salsa Snacks, 205 GramOpen product description

    $5.79
    $2.82/100g
  • Artisan Biscuits - Belgian Double Chocolate Biscuits, 120 Gram

    Artisan Biscuits - Belgian Double Chocolate Biscuits, 120 GramOpen product description

    $9.99
    $8.33/100g
  • Leclerc - Celebration Coated Vanilla Wafer, 240 Gram
    Made in Canada

    Leclerc - Celebration Coated Vanilla Wafer, 240 GramOpen product description

    $5.49
    was $5.99
    $2.29/100g
  • Verdujin's - Pesto Biscuits with Aged Gouda, 75 Gram

    Verdujin's - Pesto Biscuits with Aged Gouda, 75 GramOpen product description

    $5.99
    $7.99/100g
  • Mott's - Fruitsations Fruit Flavoured Snacks, Assorted Fruit + Veggie, 10 Each

    Mott's - Fruitsations Fruit Flavoured Snacks, Assorted Fruit + Veggie, 10 EachOpen product description

    $4.99
    $0.50 each
  • SunRype - Fruit Source, Variety Bars, 12 Each
    Made in Canada

    SunRype - Fruit Source, Variety Bars, 12 EachOpen product description

    $12.79
    $1.07 each
  • Kernels - Dill Pickle Popcorn Seasoning, 110 Gram

    Kernels - Dill Pickle Popcorn Seasoning, 110 GramOpen product description

    $5.99
    $5.45/100g
  • OHME - Freeze Dried Whole Raspberries, 38 Gram

    OHME - Freeze Dried Whole Raspberries, 38 GramOpen product description

    $13.99
    $36.82/100g
  • Southern Recipe - Pork Rinds All Dressed, 85 Gram

    Southern Recipe - Pork Rinds All Dressed, 85 GramOpen product description

    $8.49
    $9.99/100g
  • Made Good - Vanilla Crunchy Cookies, 200 Gram
    Gluten Free
    Organic
    Made in Canada

    Made Good - Vanilla Crunchy Cookies, 200 GramOpen product description

    $7.69
    $3.85/100g
  • Fancypants - Crispy Salted Caramel Cookies, 141.7 Gram

    Fancypants - Crispy Salted Caramel Cookies, 141.7 GramOpen product description

    $8.49
    was $10.49
    $5.99/100g