Filter Results

Dietary

Dietary

Additional Filters

Additional Filters

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Just for you

Just for you

Search Results

Sort by
  • Fibre 1 - Chewy Bars - Oat & Chocolatey Strawberry, 5 Each

    Fibre 1 - Chewy Bars - Oat & Chocolatey Strawberry, 5 EachOpen product description

    $5.29
    $1.06 each
  • Plumm Good - Organic Brown Rice Thins - Brown Rice With Chia, 95 Gram
    Made in Canada

    Plumm Good - Organic Brown Rice Thins - Brown Rice With Chia, 95 GramOpen product description

    $5.29
    $5.57/100g
  • Angies - Boom Chicka Pop - Cinnamon Churro Popcorn, 170 Gram
    Gluten Free

    Angies - Boom Chicka Pop - Cinnamon Churro Popcorn, 170 GramOpen product description

    $5.49
    was $5.99
    $3.23/100g
  • Hippeas - Groovy Vegan White Cheddar Puffs, 113 Gram
    Gluten Free

    Hippeas - Groovy Vegan White Cheddar Puffs, 113 GramOpen product description

    $5.49
    was $6.49
    $4.86/100g
  • Orville Redenbacher - Simply Salted Microwave Popcorn, 6 Each

    Orville Redenbacher - Simply Salted Microwave Popcorn, 6 EachOpen product description

    $8.99
    $1.50 each
  • Go Pure - Fruit Oat Bars Raspberry, 5 Each
    Made in Canada

    Go Pure - Fruit Oat Bars Raspberry, 5 EachOpen product description

    $4.39
    $0.88 each
  • Rustic Bakery - Citrus Ginger Thyme Artisan Crisp, 141 Gram

    Rustic Bakery - Citrus Ginger Thyme Artisan Crisp, 141 GramOpen product description

    $10.29
    was $11.29
    $7.30/100g
  • Quaker - Chewy Granola Bars - S'mores, 5 Each
    Made in Canada

    Quaker - Chewy Granola Bars - S'mores, 5 EachOpen product description

    $4.19
    $0.84 each
  • Western Family - Fruit and Seed Snack Mix, 500 Gram
    Made in Canada

    Western Family - Fruit and Seed Snack Mix, 500 GramOpen product description

    $8.99
    $1.80/100g
  • Dare - Breton Cracked Pepper & Olive Oil Crackers, 200 Gram

    Dare - Breton Cracked Pepper & Olive Oil Crackers, 200 GramOpen product description

    $4.49
    $2.25/100g
  • Swedish Protein Deli - Taco Grain Free Crackers, 60 Gram
    Gluten Free

    Swedish Protein Deli - Taco Grain Free Crackers, 60 GramOpen product description

    $6.49
    $10.82/100g
  • Three Farmers - Roasted Fava Beans Dill Pickle, 140 Gram
    Gluten Free
    Product of Canada

    Three Farmers - Roasted Fava Beans Dill Pickle, 140 GramOpen product description

    $4.49
    was $4.79
    $3.21/100g
  • Western Family - In The Raw Trail Mix, 500 Gram
    Made in Canada

    Western Family - In The Raw Trail Mix, 500 GramOpen product description

    $13.49
    $2.70/100g
  • Nature Valley - Trail Mix Granola Bars - Dark Chocolate, 5 Each

    Nature Valley - Trail Mix Granola Bars - Dark Chocolate, 5 EachOpen product description

    $4.99
    $1.00 each
  • PRETTY UGLY - Original Tortilla Chips, 300 Gram
    Gluten Free

    PRETTY UGLY - Original Tortilla Chips, 300 GramOpen product description

    $8.99
    $3.00/100g
  • Redland Farms - Dark Chocolate Almonds, 600 Gram
    Made in Canada

    Redland Farms - Dark Chocolate Almonds, 600 GramOpen product description

    $21.79
    $3.63/100g
  • Dole - Peach Mango Fruit Cups, 4 Each

    Dole - Peach Mango Fruit Cups, 4 EachOpen product description

    $6.49
    $1.62 each
  • Snack Pack - Butterscotch Pudding Cups 99g, 4 Each
    Gluten Free

    Snack Pack - Butterscotch Pudding Cups 99g, 4 EachOpen product description

    $4.29
    $1.07 each
  • Western Family - Lost Again Trail Mix, 500 Gram
    Made in Canada

    Western Family - Lost Again Trail Mix, 500 GramOpen product description

    $10.29
    $2.06/100g
  • Christie - Oreo Golden Sandwich Cookies, Family Size, 439 Gram
    Made in Canada

    Christie - Oreo Golden Sandwich Cookies, Family Size, 439 GramOpen product description

    $7.49
    $1.71/100g
  • Nature Valley - Trail Mix Dark Chocolate Cherry, 5 Each

    Nature Valley - Trail Mix Dark Chocolate Cherry, 5 EachOpen product description

    $4.99
    $1.00 each
  • Western Family - Roasted & Salted Almonds, 500 Gram
    Made in Canada

    Western Family - Roasted & Salted Almonds, 500 GramOpen product description

    $12.99
    $2.60/100g
  • Made Good - Organic Soft Baked Cookie Boo Bites, 20 Each
    Organic

    Made Good - Organic Soft Baked Cookie Boo Bites, 20 EachOpen product description

    $9.49
    was $10.99
    $0.47 each
  • Wise Bites - Soft Mini Cookies - Raspberry Pie, 150 Gram
    Gluten Free
    Product of Canada

    Wise Bites - Soft Mini Cookies - Raspberry Pie, 150 GramOpen product description

    $6.49
    was $8.29
    $4.33/100g
  • Gogo Squeez - Fruit Sauce, Apple Mango, 4 Each

    Gogo Squeez - Fruit Sauce, Apple Mango, 4 EachOpen product description

    $4.99
    $1.25 each
  • Gogo Squeez - Fruit Sauce, Apple Peach, 4 Each

    Gogo Squeez - Fruit Sauce, Apple Peach, 4 EachOpen product description

    $4.99
    $1.25 each
  • Glico - Pocky Biscuit Sticks, Strawberry, 33 Gram

    Glico - Pocky Biscuit Sticks, Strawberry, 33 GramOpen product description

    $2.59
    $7.85/100g
  • Christie - Chips Ahoy! Rainbow Chocolate Chip Cookies, 258 Gram

    Christie - Chips Ahoy! Rainbow Chocolate Chip Cookies, 258 GramOpen product description

    $5.29
    $2.05/100g
  • Walker's - Mini Festive Shortbread Stars, 125 Gram

    Walker's - Mini Festive Shortbread Stars, 125 GramOpen product description

    $4.49
    $3.59/100g
  • Unreal - Dark Chocolate Coconut Almonds, 113 Gram

    Unreal - Dark Chocolate Coconut Almonds, 113 GramOpen product description

    $11.49
    $10.17/100g