Filter Results

Dietary

Dietary

Additional Filters

Additional Filters

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Just for you

Just for you

Search Results

Sort by
  • Kernels - Popcorn Seasoning Salt & Vinegar, 110 Gram

    Kernels - Popcorn Seasoning Salt & Vinegar, 110 GramOpen product description

    $5.99
    $5.45/100g
  • Allergy Smart - Chocolate Chip Cookies, 140 Gram
    Gluten Free
    Made in Canada

    Allergy Smart - Chocolate Chip Cookies, 140 GramOpen product description

    $6.99
    $4.99/100g
  • Weiss - Chocolate Pfeffernusse, 200 Gram

    Weiss - Chocolate Pfeffernusse, 200 GramOpen product description

    $6.49
    $3.25/100g
  • Whisked Away - Vegan Raspberry & Dark Chocolate Chip Cookie, 95 Gram
    Made in Canada

    Whisked Away - Vegan Raspberry & Dark Chocolate Chip Cookie, 95 GramOpen product description

    $5.99
    $6.31/100g
  • Second Savour - Grapefruit Citrus Treats, 100 Gram

    Second Savour - Grapefruit Citrus Treats, 100 GramOpen product description

    $5.49
    $5.49/100g
  • PROBAR - Peanut Butter Chocolate Chip Bar, 85 Gram
    Gluten Free

    PROBAR - Peanut Butter Chocolate Chip Bar, 85 GramOpen product description

    $4.99
    $5.87/100g
  • Christie - Triscuit Garden Vegetable Crackers, 185 Gram

    Christie - Triscuit Garden Vegetable Crackers, 185 GramOpen product description

    $4.49
    $2.43/100g
  • Carbs - Sea Salt Sourdough Crackers, 150 Gram

    Carbs - Sea Salt Sourdough Crackers, 150 GramOpen product description

    $8.99
    $5.99/100g
  • Pepperidge Farm - Goldfish Baked Snack Crackers, Flavour Blasted Xplosive Pizza, 180 Gram

    Pepperidge Farm - Goldfish Baked Snack Crackers, Flavour Blasted Xplosive Pizza, 180 GramOpen product description

    $4.49
    $2.49/100g
  • Carbs Bakery - Everything Bagel Sourdough Crackers, 150 Gram

    Carbs Bakery - Everything Bagel Sourdough Crackers, 150 GramOpen product description

    $8.99
    $5.99/100g
  • SunChips - Minis Harvest Cheddar Flavour Multigrain Snacks, 106 Gram

    SunChips - Minis Harvest Cheddar Flavour Multigrain Snacks, 106 GramOpen product description

    $4.39
    $4.14/100g
  • Meridian Smokehouse - Sweet Heat Beef Jerky, 70 Gram
    Made in Canada

    Meridian Smokehouse - Sweet Heat Beef Jerky, 70 GramOpen product description

    $10.49
    $14.99/100g
  • La Cocina - Tortilla Chips Cinnamon Churro, 200 Gram
    Made in Canada

    La Cocina - Tortilla Chips Cinnamon Churro, 200 GramOpen product description

    $3.99
    was $5.29
    $2.00/100g
  • Bob's Red Mill - Shredded Coconut - Unsweetened, 340 Gram

    Bob's Red Mill - Shredded Coconut - Unsweetened, 340 GramOpen product description

    $10.69
    $3.14/100g
  • Western Family - Honey Roasted Cashews, 500 Gram
    Made in Canada

    Western Family - Honey Roasted Cashews, 500 GramOpen product description

    $16.79
    $3.36/100g
  • Schar - Rosemary Crackers, 210 Gram
    Gluten Free

    Schar - Rosemary Crackers, 210 GramOpen product description

    $9.99
    $4.76/100g
  • Nature Valley - Sweet & Salty Roasted Mixed Nut, 5 Each

    Nature Valley - Sweet & Salty Roasted Mixed Nut, 5 EachOpen product description

    $4.99
    $1.00 each
  • Christie - Crispers Chili Lime, 145 Gram
    Made in Canada

    Christie - Crispers Chili Lime, 145 GramOpen product description

    $4.79
    $3.30/100g
  • Maple Terroir - Pure Maple Syrup Stroopwafel, 1190 Gram

    Maple Terroir - Pure Maple Syrup Stroopwafel, 1190 GramOpen product description

    $54.99
    $4.62/100g
  • Blue Diamond - Bold Almonds Zesty BBQ, 454 Gram

    Blue Diamond - Bold Almonds Zesty BBQ, 454 GramOpen product description

    $17.49
    $3.85/100g
  • Annie's - Organic Bunny Fruit Snacks, Berry Patch, 10 Each
    Organic

    Annie's - Organic Bunny Fruit Snacks, Berry Patch, 10 EachOpen product description

    $10.99
    $1.10 each
  • Raisins - Dried, Bulk, 100 Gram

    Raisins - Dried, Bulk, 100 GramOpen product description

    Final cost based on weight
    $1.49/100g
    $1.49/100g
  • Whisked Away - Vegan Chocolate Chip Cookie, 95 Gram

    Whisked Away - Vegan Chocolate Chip Cookie, 95 GramOpen product description

    $5.99
    $6.31/100g
  • SunRype - Fruit to Go, Strawberry Banana, 14 Gram
    Made in Canada

    SunRype - Fruit to Go, Strawberry Banana, 14 GramOpen product description

    $0.69
    $4.93/100g
  • Redland Farms - Milk Chocolate Raisins, 600 Gram
    Made in Canada

    Redland Farms - Milk Chocolate Raisins, 600 GramOpen product description

    $21.29
    $3.55/100g
  • Allergy Smart - Birthday Cake Cookies, 140 Gram
    Gluten Free
    Made in Canada

    Allergy Smart - Birthday Cake Cookies, 140 GramOpen product description

    $6.99
    $4.99/100g
  • Gogo Squeez - Fruit Sauce, Apple Strawberry, 4 Each

    Gogo Squeez - Fruit Sauce, Apple Strawberry, 4 EachOpen product description

    $4.99
    $1.25 each
  • Lundberg - Organic Thin Rice Cake Stackers, Red Rice & Quinoa, 168 Gram
    Gluten Free
    Organic

    Lundberg - Organic Thin Rice Cake Stackers, Red Rice & Quinoa, 168 GramOpen product description

    $8.29
    $4.93/100g
  • SunRype - Fruit To Go, Berry Mania, 14 Gram
    Made in Canada

    SunRype - Fruit To Go, Berry Mania, 14 GramOpen product description

    $0.69
    $4.93/100g
  • Wow Baking Company - Molasses Ginger Cookies, 227 Gram
    Gluten Free

    Wow Baking Company - Molasses Ginger Cookies, 227 GramOpen product description

    $13.49
    $5.94/100g