Filter Results

Dietary

Dietary

Additional Filters

Additional Filters

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Just for you

Just for you

Search Results

Sort by
  • The Fine Cheese - Date & Hazelnut Toast For Cheese, 100 Gram

    The Fine Cheese - Date & Hazelnut Toast For Cheese, 100 GramOpen product description

    $8.99
    was $10.99
    $8.99/100g
  • Christie - Crispers, Ketchup Flavour Cracker, 145 Gram
    Made in Canada

    Christie - Crispers, Ketchup Flavour Cracker, 145 GramOpen product description

    $4.79
    $3.30/100g
  • SunRype - Fruit Source Bites, Mango Mangosteen, 170 Gram
    Made in Canada

    SunRype - Fruit Source Bites, Mango Mangosteen, 170 GramOpen product description

    $4.69
    $2.76/100g
  • KIND - Granola Bars - Oats & Honey with Toasted Coconut, 5 Each
    Gluten Free

    KIND - Granola Bars - Oats & Honey with Toasted Coconut, 5 EachOpen product description

    $8.29
    $1.66 each
  • Western Family - Spicy All Dressed Kettle Cooked Potato Chips, 200 Gram
    Made in Canada

    Western Family - Spicy All Dressed Kettle Cooked Potato Chips, 200 GramOpen product description

    $4.29
    $2.15/100g
  • Wonderful - Pistachios, Sea Salt & Pepper, No Shell, 155 Gram

    Wonderful - Pistachios, Sea Salt & Pepper, No Shell, 155 GramOpen product description

    $11.99
    $7.74/100g
  • Tostitos - Organic Blue Corn Tortilla Chips, 210 Gram

    Tostitos - Organic Blue Corn Tortilla Chips, 210 GramOpen product description

    $5.49
    $2.61/100g
  • Everland - Sea To Sky Trail Mix, 150 Gram

    Everland - Sea To Sky Trail Mix, 150 GramOpen product description

    $7.99
    $5.33/100g
  • Oh My Okra - Original Snack, 40 Gram

    Oh My Okra - Original Snack, 40 GramOpen product description

    $8.29
    $20.73/100g
  • JACK LINK'S - Beef Jerky - Original, 80 Gram

    JACK LINK'S - Beef Jerky - Original, 80 GramOpen product description

    $8.99
    $11.24/100g
  • Rice Up - Barbeque Brown Rice Chips, 120 Gram

    Rice Up - Barbeque Brown Rice Chips, 120 GramOpen product description

    $4.49
    $3.74/100g
  • SunRype - Fruit To Go, Raspberry, 14 Gram
    Gluten Free
    Made in Canada

    SunRype - Fruit To Go, Raspberry, 14 GramOpen product description

    $0.69
    $4.93/100g
  • Mitsoh - Maple Saskatoon Berry Pemmican Strip, 23 Gram
    Gluten Free
    Made in Canada

    Mitsoh - Maple Saskatoon Berry Pemmican Strip, 23 GramOpen product description

    $5.99
    $26.04/100g
  • Christie - Crispers, Dill Pickle Flavour Crackers, 145 Gram
    Made in Canada

    Christie - Crispers, Dill Pickle Flavour Crackers, 145 GramOpen product description

    $4.79
    $3.30/100g
  • Old Dutch - BBQ Potato Chips, 220 Gram
    Gluten Free

    Old Dutch - BBQ Potato Chips, 220 GramOpen product description

    $5.49
    $2.50/100g
  • humble - Jalapeno Potato Chips, 135 Gram
    Gluten Free
    Organic

    humble - Jalapeno Potato Chips, 135 GramOpen product description

    $5.99
    $4.44/100g
  • VICENZI - Millefoglie D'Italia Mini Hazelnut Snack, 125 Gram

    VICENZI - Millefoglie D'Italia Mini Hazelnut Snack, 125 GramOpen product description

    $4.49
    was $5.49
    $3.59/100g
  • Kellogg's - Nutri-Grain Bars, Raspberry, 8 Each

    Kellogg's - Nutri-Grain Bars, Raspberry, 8 EachOpen product description

    $4.49
    $0.56 each
  • Rustic Bakery - Tart Cherry Cacao Nib Almd Artisan Crisp, 141 Gram

    Rustic Bakery - Tart Cherry Cacao Nib Almd Artisan Crisp, 141 GramOpen product description

    $10.29
    was $11.29
    $7.30/100g
  • Kellogg's - Nutri-Grain Bars, Mixed Berry, 8 Each

    Kellogg's - Nutri-Grain Bars, Mixed Berry, 8 EachOpen product description

    $4.49
    $0.56 each
  • Leclerc - Celebration Milk Chocolate Coated Stick Cookies, 240 Gram
    Made in Canada

    Leclerc - Celebration Milk Chocolate Coated Stick Cookies, 240 GramOpen product description

    $5.49
    was $5.99
    $2.29/100g
  • NEAL BROTHERS - Nacho Cheese Tortillas, 255 Gram

    NEAL BROTHERS - Nacho Cheese Tortillas, 255 GramOpen product description

    $7.99
    $3.13/100g
  • SunRype - Fruit Source Superfruits Variety Pack, 12 Each
    Made in Canada

    SunRype - Fruit Source Superfruits Variety Pack, 12 EachOpen product description

    $12.79
    $1.07 each
  • Wonderful - Pistachios, Jalapeno Lime, No Shell, 155 Gram

    Wonderful - Pistachios, Jalapeno Lime, No Shell, 155 GramOpen product description

    $11.99
    $7.74/100g
  • Natur Source - Almonds, Maple, 600 Gram
    Made in Canada

    Natur Source - Almonds, Maple, 600 GramOpen product description

    $19.99
    $3.33/100g
  • Snack Pack - Chocolate Pudding Cups 99g, 4 Each
    Gluten Free

    Snack Pack - Chocolate Pudding Cups 99g, 4 EachOpen product description

    $4.29
    $1.07 each
  • Natur Source - Snack Mix, Weekend Tamari, 550 Gram
    Made in Canada

    Natur Source - Snack Mix, Weekend Tamari, 550 GramOpen product description

    $19.99
    $3.63/100g
  • Nature Valley - Trail Mix Chewy Granola Bars, Mixed Berry, 5 Each

    Nature Valley - Trail Mix Chewy Granola Bars, Mixed Berry, 5 EachOpen product description

    $4.99
    $1.00 each
  • VICENZI - Millefoglie D'Italia Mini Pastry Cream Snack, 125 Gram

    VICENZI - Millefoglie D'Italia Mini Pastry Cream Snack, 125 GramOpen product description

    $4.49
    was $5.49
    $3.59/100g
  • Tostitos - Restaurant Style, 155 Gram
    Made in Canada

    Tostitos - Restaurant Style, 155 GramOpen product description

    $3.49
    $2.25/100g