Filter Results

Dietary

Dietary

Additional Filters

Additional Filters

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Just for you

Just for you

Search Results

Sort by
  • Nature Valley - Crunchy Granola Bars, Oats 'n' Dark Chocolate, 10 Each

    Nature Valley - Crunchy Granola Bars, Oats 'n' Dark Chocolate, 10 EachOpen product description

    $4.89
    $0.49 each
  • Loacker - Loacker Gran Patisserie Coconut, 100 Gram

    Loacker - Loacker Gran Patisserie Coconut, 100 GramOpen product description

    $6.99
    $6.99/100g
  • Western Family - Roasted Salted Peanuts, 500 Gram
    Made in Canada

    Western Family - Roasted Salted Peanuts, 500 GramOpen product description

    $6.49
    $1.30/100g
  • Orville Redenbacher's - Microwave Popcorn Sweet & Salty Kettlecorn, 6 Each

    Orville Redenbacher's - Microwave Popcorn Sweet & Salty Kettlecorn, 6 EachOpen product description

    $8.99
    $1.50 each
  • Western Family - Jalapeno Kettle Cooked Peanuts, 400 Gram
    Made in Canada

    Western Family - Jalapeno Kettle Cooked Peanuts, 400 GramOpen product description

    $5.99
    $1.50/100g
  • Christie - Crispers, Salt & Vinegar Flavour Crackers, 145 Gram
    Made in Canada

    Christie - Crispers, Salt & Vinegar Flavour Crackers, 145 GramOpen product description

    $4.79
    $3.30/100g
  • Old Dutch - Red and White Restaurante Tortilla Chips, 275 Gram
    Gluten Free
    Made in Canada

    Old Dutch - Red and White Restaurante Tortilla Chips, 275 GramOpen product description

    $5.99
    $2.18/100g
  • OHME! - Freeze-Dried Strawberry Yogurt Crunch, 44 Gram

    OHME! - Freeze-Dried Strawberry Yogurt Crunch, 44 GramOpen product description

    $14.49
    $32.93/100g
  • Weiss - Gingerbread Chocolate Heats, 150 Gram

    Weiss - Gingerbread Chocolate Heats, 150 GramOpen product description

    $4.49
    $2.99/100g
  • KIND - Almond Peanut Butter & Dark Chocolate Nutrition Bars, 5 Each
    Gluten Free

    KIND - Almond Peanut Butter & Dark Chocolate Nutrition Bars, 5 EachOpen product description

    $14.69
    $2.94 each
  • Urban Fare - Melitzano Salata - Roasted Eggplant Spread, 250 Gram

    Urban Fare - Melitzano Salata - Roasted Eggplant Spread, 250 GramOpen product description

    $7.99
    was $9.99
    $3.20/100g
  • Trail Mix - California Mix, Bulk, 100 Gram

    Trail Mix - California Mix, Bulk, 100 GramOpen product description

    Final cost based on weight
    $1.69/100g
    $1.69/100g
  • Kellogg's - Nutri-Grain Bars, Apple Cinnamon, 8 Each

    Kellogg's - Nutri-Grain Bars, Apple Cinnamon, 8 EachOpen product description

    $4.49
    $0.56 each
  • Cheez-It - Crunch Crackers Sharp White Cheddar, 191 Gram

    Cheez-It - Crunch Crackers Sharp White Cheddar, 191 GramOpen product description

    $5.39
    $2.82/100g
  • Authentic Indigenous - Candied Wild Keta Salmon, 60 Gram

    Authentic Indigenous - Candied Wild Keta Salmon, 60 GramOpen product description

    $14.69
    $24.48/100g
  • Old Dutch - Corn Chips, Original, 285 Gram
    Made in Canada

    Old Dutch - Corn Chips, Original, 285 GramOpen product description

    $6.99
    $2.45/100g
  • Handfuel - Salted Caramel Cashews, 150 Gram
    Gluten Free
    Product of Canada

    Handfuel - Salted Caramel Cashews, 150 GramOpen product description

    $9.49
    $6.33/100g
  • Quaker - Chewy Granola Bars - Chocolatey Chip, 5 Each
    Made in Canada

    Quaker - Chewy Granola Bars - Chocolatey Chip, 5 EachOpen product description

    $4.19
    $0.84 each
  • Natur Source - Almonds Olio D'Oliva, 550 Gram
    Made in Canada

    Natur Source - Almonds Olio D'Oliva, 550 GramOpen product description

    $19.99
    $3.63/100g
  • Kashi - Dark Mocha Almond Bars, 5 Each

    Kashi - Dark Mocha Almond Bars, 5 EachOpen product description

    $6.29
    $1.26 each
  • Glutino - Chocolate Vanilla Creme Cookies, Gluten Free, 300 Gram
    Gluten Free

    Glutino - Chocolate Vanilla Creme Cookies, Gluten Free, 300 GramOpen product description

    $12.49
    $4.16/100g
  • Pepperidge Farm - Goldfish Baked Snack Crackers, Cheese Trio, 200 Gram

    Pepperidge Farm - Goldfish Baked Snack Crackers, Cheese Trio, 200 GramOpen product description

    $4.49
    $2.25/100g
  • Christie - Oreo Golden Sandwich Cookies, 270 Gram
    Made in Canada

    Christie - Oreo Golden Sandwich Cookies, 270 GramOpen product description

    $5.29
    $1.96/100g
  • Takis - Nacho Xplosion, Zesty Nacho Hot, 260 Gram

    Takis - Nacho Xplosion, Zesty Nacho Hot, 260 GramOpen product description

    $4.49
    was $5.29
    $1.73/100g
  • Orville Redenbacher - Light Buttery Flavour Microwave Popcorn, 6 Each

    Orville Redenbacher - Light Buttery Flavour Microwave Popcorn, 6 EachOpen product description

    $8.99
    $1.50 each
  • Wasa - Whole Grain Crispbread, Multigrain, 275 Gram

    Wasa - Whole Grain Crispbread, Multigrain, 275 GramOpen product description

    $5.99
    $2.18/100g
  • Authentic Indigenous - Maple Smoked Wild Chinook Salmon, 113 Gram

    Authentic Indigenous - Maple Smoked Wild Chinook Salmon, 113 GramOpen product description

    $15.99
    $14.15/100g
  • Christie - Ritz Bits Sandwiches Cheese Flavour, 10 Pack, 280 Gram

    Christie - Ritz Bits Sandwiches Cheese Flavour, 10 Pack, 280 GramOpen product description

    $8.99
    $3.21/100g
  • The Good Crisp Company - Salt & Vinegar Flavour, 160 Gram
    Gluten Free

    The Good Crisp Company - Salt & Vinegar Flavour, 160 GramOpen product description

    $7.69
    $4.81/100g
  • SunRype - Fruit To Go, Wild Berry, 14 Gram
    Gluten Free
    Made in Canada

    SunRype - Fruit To Go, Wild Berry, 14 GramOpen product description

    $0.69
    $4.93/100g