Filter Results

Dietary

Dietary

Additional Filters

Additional Filters

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Just for you

Just for you

Search Results

Sort by
  • Sonoma Gourmet - Roasted Veggie Tomato Sauce, 709 Gram

    Sonoma Gourmet - Roasted Veggie Tomato Sauce, 709 GramOpen product description

    $17.99
    $2.54/100g
  • Olivieri - Creamy Rose Fresh Pasta & Cooking Sauce, 300 Millilitre
    Made in Canada

    Olivieri - Creamy Rose Fresh Pasta & Cooking Sauce, 300 MillilitreOpen product description

    $7.99
    $2.66/100ml
  • Ben's Original - Fast & Fancy Garden Vegetable Style Rice Side Dish, 132 Gram

    Ben's Original - Fast & Fancy Garden Vegetable Style Rice Side Dish, 132 GramOpen product description

    $3.29
    $2.49/100g
  • Ben's Original - Fast & Fancy Chinese Style Fried Rice Side Dish, 132 Gram

    Ben's Original - Fast & Fancy Chinese Style Fried Rice Side Dish, 132 GramOpen product description

    $3.29
    $2.49/100g
  • Kraft - Deluxe Oven Baked Havarti, 349 Gram

    Kraft - Deluxe Oven Baked Havarti, 349 GramOpen product description

    $7.99
    $2.29/100g
  • Knorr - Sidekicks Creamy Chicken Fusilli Pasta, 134 Gram
    2 for $5

    Knorr - Sidekicks Creamy Chicken Fusilli Pasta, 134 GramOpen product description

    $2.50
    was $2.99
    $1.87/100g
  • Knorr - Garlic Alfredo Fettuccine Pasta, 133 Gram
    2 for $5

    Knorr - Garlic Alfredo Fettuccine Pasta, 133 GramOpen product description

    $2.50
    was $2.99
    $1.88/100g
  • Kraft - KD+ Protein & Fibre Original Mac & Cheese, 175 Gram

    Kraft - KD+ Protein & Fibre Original Mac & Cheese, 175 GramOpen product description

    $3.99
    $2.28/100g
  • Floating Leaf - Floating Leaf Wild Rice Blend, 400 Gram
    Made in Canada

    Floating Leaf - Floating Leaf Wild Rice Blend, 400 GramOpen product description

    $5.99
    $1.50/100g
  • Knorr - White Cheddar & Broccoli Pasta, 143 Gram
    2 for $5

    Knorr - White Cheddar & Broccoli Pasta, 143 GramOpen product description

    $2.50
    was $2.99
    $1.75/100g
  • Knorr - Pesto Sauce, 17 Gram

    Knorr - Pesto Sauce, 17 GramOpen product description

    $3.99
    $23.47/100g
  • Knorr - Sour Cream & Chives Pasta, 120 Gram
    2 for $5

    Knorr - Sour Cream & Chives Pasta, 120 GramOpen product description

    $2.50
    was $2.99
    $2.08/100g
  • Western Family - Roasted  Garlic Chicken Tortellini, 600 Gram
    Made in Canada

    Western Family - Roasted Garlic Chicken Tortellini, 600 GramOpen product description

    $11.79
    $1.97/100g
  • Miracle Noodle - Shirataki Rice, 227 Gram
    Gluten Free

    Miracle Noodle - Shirataki Rice, 227 GramOpen product description

    $5.99
    $2.64/100g
  • Olivieri - Gnocchi Classic Skillet Family Pack, 700 Gram
    Made in Canada

    Olivieri - Gnocchi Classic Skillet Family Pack, 700 GramOpen product description

    $13.49
    $1.93/100g
  • Bob's Red Mill - Whole Grain Millet, Gluten Free, 794 Gram
    Gluten Free

    Bob's Red Mill - Whole Grain Millet, Gluten Free, 794 GramOpen product description

    $7.89
    $0.99/100g
  • Prego - Pasta Sauce - Original, 645 Millilitre

    Prego - Pasta Sauce - Original, 645 MillilitreOpen product description

    $4.99
    $0.77/100ml
  • Kraft - Original Macaroni and Cheese Dinner, 12 Each
    Made in Canada

    Kraft - Original Macaroni and Cheese Dinner, 12 EachOpen product description

    $21.49
    $1.79 each
  • Cha's Organics - Ceylon Fragrant Rice, 900 Gram

    Cha's Organics - Ceylon Fragrant Rice, 900 GramOpen product description

    $14.79
    $1.64/100g
  • RAO's - Alfredo Sauce, 410 Millilitre

    RAO's - Alfredo Sauce, 410 MillilitreOpen product description

    $13.99
    $3.41/100ml
  • Western Family - Herb Cheese Tortellini Pasta, Fresh, 600 Gram
    Made in Canada

    Western Family - Herb Cheese Tortellini Pasta, Fresh, 600 GramOpen product description

    $11.79
    $1.97/100g
  • Annie's - Super Mac Shapes Pasta & Real Aged Cheddar, 170 Gram

    Annie's - Super Mac Shapes Pasta & Real Aged Cheddar, 170 GramOpen product description

    $4.99
    $2.94/100g
  • Gia - Indian Basmati Rice, 8 Pound

    Gia - Indian Basmati Rice, 8 PoundOpen product description

    $14.29
    $0.39/100g
  • Liviva - Shirataki Oat Rice, 400 Gram
    Gluten Free
    Organic

    Liviva - Shirataki Oat Rice, 400 GramOpen product description

    $5.49
    $1.37/100g
  • Olivieri - Classic Alfredo Fresh Pasta & Cooking Sauce, 300 Millilitre
    Made in Canada

    Olivieri - Classic Alfredo Fresh Pasta & Cooking Sauce, 300 MillilitreOpen product description

    $7.99
    $2.66/100ml
  • Delicious & Sons - Pesto Genovese, 190 Gram

    Delicious & Sons - Pesto Genovese, 190 GramOpen product description

    $9.99
    $5.26/100g
  • Classico - Four Cheese Sauce, 600 Millilitre
    Made in Canada

    Classico - Four Cheese Sauce, 600 MillilitreOpen product description

    $5.99
    $1.00/100ml
  • Knorr - Alfredo Pasta Sauce Mix, 37 Gram

    Knorr - Alfredo Pasta Sauce Mix, 37 GramOpen product description

    $3.99
    $10.78/100g
  • Prego - Pasta Sauce - Tomato, Onion & Garlic, 645 Millilitre

    Prego - Pasta Sauce - Tomato, Onion & Garlic, 645 MillilitreOpen product description

    $4.99
    $0.77/100ml
  • McCormick Gourmet - McCormick Three Cheese Sauce Mix, 38 Gram
    Made in Canada

    McCormick Gourmet - McCormick Three Cheese Sauce Mix, 38 GramOpen product description

    $3.79
    $9.97/100g