Filter Results

Dietary

Dietary

Additional Filters

Additional Filters

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Just for you

Just for you

Search Results

Sort by
  • Nature's Path - Envirokidz Monarch Magic Cereal, 650 Gram

    Nature's Path - Envirokidz Monarch Magic Cereal, 650 GramOpen product description

    $13.99
    $2.15/100g
  • Nature's Path - Organic Heritage O's Cereal, 907 Gram

    Nature's Path - Organic Heritage O's Cereal, 907 GramOpen product description

    $13.99
    $1.54/100g
  • Prada A Tope - Chestnut Cream, 280 Gram

    Prada A Tope - Chestnut Cream, 280 GramOpen product description

    $20.49
    $7.32/100g
  • Glutenull - Quinoa Granola, 340 Gram
    Gluten Free

    Glutenull - Quinoa Granola, 340 GramOpen product description

    $13.49
    $3.97/100g
  • Nature's Path - Organic Mesa Sunrise Cereal, 750 Gram
    Gluten Free
    Organic

    Nature's Path - Organic Mesa Sunrise Cereal, 750 GramOpen product description

    $13.99
    $1.87/100g
  • Nature's Path - Organic Flax Plus Cinnamon Flakes Cereal, 907 Gram
    Organic

    Nature's Path - Organic Flax Plus Cinnamon Flakes Cereal, 907 GramOpen product description

    $13.99
    $1.54/100g
  • Nature's Path - Organic Mesa Sunrise with Raisins Cereal, 825 Gram
    Gluten Free
    Organic

    Nature's Path - Organic Mesa Sunrise with Raisins Cereal, 825 GramOpen product description

    $13.99
    $1.70/100g
  • Kellogg's - Special K Crisps Variety Pack, 500 Gram

    Kellogg's - Special K Crisps Variety Pack, 500 GramOpen product description

    $12.99
    $2.60/100g
  • Western Family - Original Complete Pancake & Waffle Mix, 905 Gram

    Western Family - Original Complete Pancake & Waffle Mix, 905 GramOpen product description

    $5.19
    $0.57/100g
  • Flourish - Protein Pancake Mix - Vanilla, 430 Gram
    Made in Canada

    Flourish - Protein Pancake Mix - Vanilla, 430 GramOpen product description

    $15.99
    $3.72/100g
  • Dript - Up In Smoke Smoked Maple Syrup, 236 Gram

    Dript - Up In Smoke Smoked Maple Syrup, 236 GramOpen product description

    $16.49
    $6.99/100g
  • ONLY GOODNESS - Organic Coconut & Chia Seeds Granola, 325 Gram
    Organic
    Made in Canada

    ONLY GOODNESS - Organic Coconut & Chia Seeds Granola, 325 GramOpen product description

    $5.99
    $1.84/100g
  • Pearl Milling Company - Original Syrup, 710 Millilitre
    Made in Canada

    Pearl Milling Company - Original Syrup, 710 MillilitreOpen product description

    $6.69
    $0.94/100ml
  • Western Family - Buttermilk Complete Pancake & Waffle Mix, 905 Gram

    Western Family - Buttermilk Complete Pancake & Waffle Mix, 905 GramOpen product description

    $5.19
    $0.57/100g
  • Kellogg's - Mini Wheats! Brown Sugar Flavor Cereal, Family Size, 650 Gram
    Made in Canada

    Kellogg's - Mini Wheats! Brown Sugar Flavor Cereal, Family Size, 650 GramOpen product description

    $8.59
    $1.32/100g
  • One Degree - Organic Sprouted Oat Granola Honey Hemp Cereal, 312 Gram
    Gluten Free
    Organic

    One Degree - Organic Sprouted Oat Granola Honey Hemp Cereal, 312 GramOpen product description

    $8.29
    $2.66/100g
  • ONLY GOODNESS - Organic Buckwheat Groats, 453 Gram
    Gluten Free
    Organic
    Product of Canada

    ONLY GOODNESS - Organic Buckwheat Groats, 453 GramOpen product description

    $11.79
    $2.60/100g
  • Granola King - Blueberry Orange Granola, 454 Gram
    Product of Canada

    Granola King - Blueberry Orange Granola, 454 GramOpen product description

    $12.49
    $2.75/100g
  • Granola King - Hazelnut Hemp Granola, 454 Gram
    Product of Canada

    Granola King - Hazelnut Hemp Granola, 454 GramOpen product description

    $12.49
    $2.75/100g
  • Kellogg's - Pop-Tarts Unfrosted Strawberry Flavour, 384 Gram

    Kellogg's - Pop-Tarts Unfrosted Strawberry Flavour, 384 GramOpen product description

    $4.79
    $1.25/100g
  • Tippleman's - Caramel Sugar Cane Syrup, 750 Millilitre

    Tippleman's - Caramel Sugar Cane Syrup, 750 MillilitreOpen product description

    $19.99
    was $29.99
    $2.67/100ml
  • Western Family - Cinnamon Bun Flavour Pancake Mix - Limited Edition, 454 Gram

    Western Family - Cinnamon Bun Flavour Pancake Mix - Limited Edition, 454 GramOpen product description

    $5.19
    $1.14/100g
  • Western Family - Protein Instant Oatmeal, Cinnamon Roll  Flavour, 300 Gram
    Made in Canada

    Western Family - Protein Instant Oatmeal, Cinnamon Roll Flavour, 300 GramOpen product description

    $5.99
    $2.00/100g
  • Western Family - Protein Instant Oatmeal, Maple & Brown Sugar Flavour, 300 Gram
    Made in Canada

    Western Family - Protein Instant Oatmeal, Maple & Brown Sugar Flavour, 300 GramOpen product description

    $5.99
    $2.00/100g