Filter Results

Dietary

Dietary

Additional Filters

Additional Filters

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Just for you

Just for you

Search Results

Sort by
  • goldys - SuperSeed Cereal Strawberry Lavender, 225 Gram
    Gluten Free

    goldys - SuperSeed Cereal Strawberry Lavender, 225 GramOpen product description

    $12.49
    $5.55/100g
  • Oats - Organic Quick Rolled, Bulk, 100 Gram
    Product of Canada

    Oats - Organic Quick Rolled, Bulk, 100 GramOpen product description

    Final cost based on weight
    $0.89/100g
    $0.89/100g
  • Kellogg's - Pop-Tarts Frosted Strawberry Flavour, 8 Pack, 384 Gram

    Kellogg's - Pop-Tarts Frosted Strawberry Flavour, 8 Pack, 384 GramOpen product description

    $4.79
    $1.25/100g
  • Kellogg's - Cocoa Loops, 261 Gram

    Kellogg's - Cocoa Loops, 261 GramOpen product description

    $6.69
    was $7.69
    $2.56/100g
  • Split Tree - Cranberry Ginger Cordial, 250 Millilitre

    Split Tree - Cranberry Ginger Cordial, 250 MillilitreOpen product description

    $19.99
    $8.00/100ml
  • Kellogg's - Pop-Tarts Frosted Strawberry Milkshake, 8 Pack, 384 Gram

    Kellogg's - Pop-Tarts Frosted Strawberry Milkshake, 8 Pack, 384 GramOpen product description

    $4.79
    $1.25/100g
  • Rogers - Oat Bran, 500 Gram
    Product of Canada

    Rogers - Oat Bran, 500 GramOpen product description

    $4.69
    $0.94/100g
  • Red River - Original Hot Cereal, 908 Gram
    Product of Canada

    Red River - Original Hot Cereal, 908 GramOpen product description

    $10.99
    $1.21/100g
  • Dorset Cereals - Simply Delicious Fruit & Nut Muesli, 500 Gram

    Dorset Cereals - Simply Delicious Fruit & Nut Muesli, 500 GramOpen product description

    $9.49
    $1.90/100g
  • Barbaras Bakery - Puffins Cereal - Original, 283 Gram

    Barbaras Bakery - Puffins Cereal - Original, 283 GramOpen product description

    $6.99
    $2.47/100g
  • Nature's Path - Love Crunch Dark Chocolate Coconut Granola, 325 Gram

    Nature's Path - Love Crunch Dark Chocolate Coconut Granola, 325 GramOpen product description

    $9.99
    $3.07/100g
  • Sesame Snaps - Vanilla, 24 Each

    Sesame Snaps - Vanilla, 24 EachOpen product description

    $21.99
    $0.92 each
  • Quaker - Dino Eggs Brown Sugar Instant Oatmeal, 8 Each
    Made in Canada

    Quaker - Dino Eggs Brown Sugar Instant Oatmeal, 8 EachOpen product description

    $5.49
    $0.69 each
  • Go Pure - Energy Ball Bar Roasted Banana, 5 Each
    Made in Canada

    Go Pure - Energy Ball Bar Roasted Banana, 5 EachOpen product description

    $4.39
    $0.88 each
  • cora - Plain Crepe Mix, 700 Gram

    cora - Plain Crepe Mix, 700 GramOpen product description

    $6.99
    $1.00/100g
  • cora - Waffle And Pancake Mix, 700 Gram

    cora - Waffle And Pancake Mix, 700 GramOpen product description

    $6.99
    $1.00/100g
  • Go Pure - Energy Ball Bar Wild Blueberry, 5 Each
    Made in Canada

    Go Pure - Energy Ball Bar Wild Blueberry, 5 EachOpen product description

    $4.39
    $0.88 each
  • Dorset Cereals - Muesli Cranberry & Almond, 500 Gram

    Dorset Cereals - Muesli Cranberry & Almond, 500 GramOpen product description

    $9.49
    $1.90/100g
  • Nature's Path - Organic Sunrise Crunchy Maple Cereal, 300 Gram
    Gluten Free
    Organic

    Nature's Path - Organic Sunrise Crunchy Maple Cereal, 300 GramOpen product description

    $8.49
    $2.83/100g
  • Flourish - Pancake Mix - Chocolate Protein, 430 Gram
    Made in Canada

    Flourish - Pancake Mix - Chocolate Protein, 430 GramOpen product description

    $15.99
    $3.72/100g
  • goldys - Instant Superseed Oatmeal Banana Surprise, 210 Gram
    Gluten Free
    Made in Canada

    goldys - Instant Superseed Oatmeal Banana Surprise, 210 GramOpen product description

    $8.49
    $4.04/100g
  • Post - Spoon Size Shredded Wheat, 525 Gram
    Made in Canada

    Post - Spoon Size Shredded Wheat, 525 GramOpen product description

    $6.49
    $1.24/100g
  • KODIAK CAKES - Power Cakes, Chocolate Chip Flapjacks & Waffle Mix, 510 Gram

    KODIAK CAKES - Power Cakes, Chocolate Chip Flapjacks & Waffle Mix, 510 GramOpen product description

    $8.99
    $1.76/100g
  • Go Pure - Energy Ball in a Bar Raspberry Burst, 5 Each
    Made in Canada

    Go Pure - Energy Ball in a Bar Raspberry Burst, 5 EachOpen product description

    $4.39
    $0.88 each
  • Nature's Path - Envirokidz Organic Choco Chimps Cereal, 650 Gram

    Nature's Path - Envirokidz Organic Choco Chimps Cereal, 650 GramOpen product description

    $13.99
    $2.15/100g
  • Prada A Tope - Pear Jam Organic, 250 Gram

    Prada A Tope - Pear Jam Organic, 250 GramOpen product description

    $11.49
    $4.60/100g
  • goldys - Instant Superseed Oatmeal Strawberry Fields, 210 Gram
    Gluten Free
    Made in Canada

    goldys - Instant Superseed Oatmeal Strawberry Fields, 210 GramOpen product description

    $8.49
    $4.04/100g
  • Prade A Tope - Quince Jam Organic, 222 Gram

    Prade A Tope - Quince Jam Organic, 222 GramOpen product description

    $9.49
    $4.27/100g
  • Granola Girl - Original Mix GF & Nut Free, 320 Gram
    Made in Canada

    Granola Girl - Original Mix GF & Nut Free, 320 GramOpen product description

    $11.49
    $3.59/100g
  • Nature's Path - EnviroKidz Red Panda Puffs Cereal, 650 Gram

    Nature's Path - EnviroKidz Red Panda Puffs Cereal, 650 GramOpen product description

    $13.99
    $2.15/100g