Filter Results

Dietary

Dietary

Additional Filters

Additional Filters

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Just for you

Just for you

Search Results

Sort by
  • Quaker - Pancake Mix, Protein, 650 Gram
    Made in Canada

    Quaker - Pancake Mix, Protein, 650 GramOpen product description

    $7.99
    $1.23/100g
  • Quaker - Cap'n Crunch Original Cereal, 350 Gram
    Made in Canada

    Quaker - Cap'n Crunch Original Cereal, 350 GramOpen product description

    $6.99
    $2.00/100g
  • Kellogg's - Mini Wheats Blueberry Cereal, 390 Gram
    Made in Canada

    Kellogg's - Mini Wheats Blueberry Cereal, 390 GramOpen product description

    $6.69
    was $7.49
    $1.72/100g
  • Sesame Snaps - Honey, 24 Each

    Sesame Snaps - Honey, 24 EachOpen product description

    $21.99
    $0.92 each
  • goldys - SuperSeed Cereal Blueberry Ginger, 225 Gram
    Gluten Free

    goldys - SuperSeed Cereal Blueberry Ginger, 225 GramOpen product description

    $12.49
    $5.55/100g
  • Oats - Rolled Quick, Bulk, 100 Gram
    Product of Canada

    Oats - Rolled Quick, Bulk, 100 GramOpen product description

    Final cost based on weight
    $0.59/100g
    $0.59/100g
  • Cream of Wheat - Original Hot Cereal Stove Top 3 Minutes, 800 Gram

    Cream of Wheat - Original Hot Cereal Stove Top 3 Minutes, 800 GramOpen product description

    $6.29
    $0.79/100g
  • Original SESAME - Sesame Coconut Bar, 75 Gram

    Original SESAME - Sesame Coconut Bar, 75 GramOpen product description

    $2.29
    $3.05/100g
  • Cream of Wheat - Instant Hot Cereal Original, 12 Each

    Cream of Wheat - Instant Hot Cereal Original, 12 EachOpen product description

    $6.29
    $0.52 each
  • Quaker - High Protein Maple & Brown Sugar Flavour Instant Oatmeal,, 228 Gram
    Made in Canada

    Quaker - High Protein Maple & Brown Sugar Flavour Instant Oatmeal,, 228 GramOpen product description

    $7.29
    $3.20/100g
  • Yofiit - Granola Clusters, 280 Gram

    Yofiit - Granola Clusters, 280 GramOpen product description

    $14.49
    $5.17/100g
  • Pearl Milling Comp - Buttermilk Pancake Mix, 905 Gram
    Made in Canada

    Pearl Milling Comp - Buttermilk Pancake Mix, 905 GramOpen product description

    $6.69
    $0.74/100g
  • Nature Valley - Lunch Box Chocolate Chip Granola Bars., 5 Each
    Made in Canada

    Nature Valley - Lunch Box Chocolate Chip Granola Bars., 5 EachOpen product description

    $4.89
    $0.98 each
  • Rogers - Wheat Bran, 450 Gram
    Product of Canada

    Rogers - Wheat Bran, 450 GramOpen product description

    $3.79
    $0.84/100g
  • General Mills - Cheerios Cereal Fruity, 311 Gram

    General Mills - Cheerios Cereal Fruity, 311 GramOpen product description

    $6.99
    was $7.79
    $2.25/100g
  • General Mills - Oatmeal Crisp Almond Cereal, 437 Gram

    General Mills - Oatmeal Crisp Almond Cereal, 437 GramOpen product description

    $6.49
    $1.49/100g
  • General Mills - Lucky Charms Strawberry Mario Galaxy Edition, 297 Gram

    General Mills - Lucky Charms Strawberry Mario Galaxy Edition, 297 GramOpen product description

    $7.79
    $2.62/100g
  • Quaker - High Protein Triple Berry Instant Oatmeal., 228 Gram
    Made in Canada

    Quaker - High Protein Triple Berry Instant Oatmeal., 228 GramOpen product description

    $7.29
    $3.20/100g
  • Kellogg's - Krave Cereal Cinnamon Sugar Churro Flavour, 314 Gram

    Kellogg's - Krave Cereal Cinnamon Sugar Churro Flavour, 314 GramOpen product description

    $6.69
    was $7.69
    $2.13/100g
  • ONLY GOODNESS - Organic Protein Pancake Mix, 400 Gram
    Organic
    Made in Canada

    ONLY GOODNESS - Organic Protein Pancake Mix, 400 GramOpen product description

    $11.99
    $3.00/100g
  • Go Pure - Banana Bread with Real Chocolate Chip Oatmeal Bars, 5 Each
    Made in Canada

    Go Pure - Banana Bread with Real Chocolate Chip Oatmeal Bars, 5 EachOpen product description

    $4.39
    $0.88 each
  • Urban Fare - Blueberry Almond Butter Overnight Oats, 285 Gram

    Urban Fare - Blueberry Almond Butter Overnight Oats, 285 GramOpen product description

    $8.99
    $3.15/100g
  • Lovebird - Strawberry Grain Free Cereal, 198 Gram

    Lovebird - Strawberry Grain Free Cereal, 198 GramOpen product description

    $12.99
    was $14.29
    $6.56/100g
  • KODIAK CAKES - Power Cakes, Buttermilk Flapjack & Waffle Mix, 567 Gram

    KODIAK CAKES - Power Cakes, Buttermilk Flapjack & Waffle Mix, 567 GramOpen product description

    $8.99
    $1.59/100g
  • General Mills - Golden Grahams Cereal, 331 Gram

    General Mills - Golden Grahams Cereal, 331 GramOpen product description

    $6.99
    was $7.39
    $2.11/100g
  • Kellogg's - Multigrain Frosted Flakes Cereal, 338 Gram

    Kellogg's - Multigrain Frosted Flakes Cereal, 338 GramOpen product description

    $6.69
    was $7.69
    $1.98/100g
  • Granola King - Gourmet Granola Classic, 454 Gram
    Product of Canada

    Granola King - Gourmet Granola Classic, 454 GramOpen product description

    $12.49
    $2.75/100g
  • One Degree Organic - Sprouted Classic Granola, 312 Gram
    Made in Canada

    One Degree Organic - Sprouted Classic Granola, 312 GramOpen product description

    $7.99
    $2.56/100g
  • Kellogg's - Pop-Tarts, Frosted Chocolate Fudge Flavour, 8 Pack, 384 Gram

    Kellogg's - Pop-Tarts, Frosted Chocolate Fudge Flavour, 8 Pack, 384 GramOpen product description

    $4.79
    $1.25/100g
  • goldys - Instant Superseed Oatmeal Maple Harvest, 210 Gram
    Gluten Free
    Made in Canada

    goldys - Instant Superseed Oatmeal Maple Harvest, 210 GramOpen product description

    $8.49
    $4.04/100g