Filter Results

Dietary

Dietary

Additional Filters

Additional Filters

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Just for you

Just for you

Search Results

Sort by
  • Rogers - Porridge Oats Original Blend, 1 Kilogram
    Product of Canada

    Rogers - Porridge Oats Original Blend, 1 KilogramOpen product description

    $6.29
    $0.63/100g
  • Lovebird - Honey Grain Free Cereal, 198 Gram

    Lovebird - Honey Grain Free Cereal, 198 GramOpen product description

    $12.99
    was $14.29
    $6.56/100g
  • Nature's Path - Protein Blueberry Cinnamon Granola, 283 Gram
    Organic

    Nature's Path - Protein Blueberry Cinnamon Granola, 283 GramOpen product description

    $7.99
    was $10.99
    $2.82/100g
  • Nature's Path - Pure Oats Hot Oatmeal Brown Sugar Maple, 8 Each

    Nature's Path - Pure Oats Hot Oatmeal Brown Sugar Maple, 8 EachOpen product description

    $8.49
    $1.06 each
  • Original SESAME - Sesame Bars With Honey, 75 Gram

    Original SESAME - Sesame Bars With Honey, 75 GramOpen product description

    $2.29
    $3.05/100g
  • Canadian Heritage - Maple Syrup - Medium, 500 Millilitre

    Canadian Heritage - Maple Syrup - Medium, 500 MillilitreOpen product description

    $20.99
    $4.20/100ml
  • Lovebird - Cocoa Grain Free Cereal, 198 Gram

    Lovebird - Cocoa Grain Free Cereal, 198 GramOpen product description

    $12.99
    was $14.29
    $6.56/100g
  • Granola King - Granola Hazelnut Hemp, 750 Gram
    Product of Canada

    Granola King - Granola Hazelnut Hemp, 750 GramOpen product description

    $14.99
    was $17.99
    $2.00/100g
  • Manitoba Harvest - Organic Hemp Hearts, 340 Gram
    Product of Canada

    Manitoba Harvest - Organic Hemp Hearts, 340 GramOpen product description

    $18.49
    $5.44/100g
  • Yofiit - Granola Clusters, 280 Gram

    Yofiit - Granola Clusters, 280 GramOpen product description

    $14.49
    $5.17/100g
  • Manitoba Harvest - Hemp Hearts, 700 Gram
    Product of Canada

    Manitoba Harvest - Hemp Hearts, 700 GramOpen product description

    $21.49
    $3.07/100g
  • Lovebird - Cinnamon Grain Free Cereal, 198 Gram

    Lovebird - Cinnamon Grain Free Cereal, 198 GramOpen product description

    $12.99
    was $14.29
    $6.56/100g
  • Truely Cereal - High Protein Honey Cereal, 200 Gram
    Gluten Free

    Truely Cereal - High Protein Honey Cereal, 200 GramOpen product description

    $16.99
    $8.50/100g
  • Quaker - High Protein Apple & Cinnamon Instant Oatmeal., 228 Gram
    Made in Canada

    Quaker - High Protein Apple & Cinnamon Instant Oatmeal., 228 GramOpen product description

    $7.29
    $3.20/100g
  • Alpen - Muesli Original, 600 Gram

    Alpen - Muesli Original, 600 GramOpen product description

    $8.99
    $1.50/100g
  • Nature's Path - Organic Hot Oatmeal Apple & Cinnamon, 8 Each

    Nature's Path - Organic Hot Oatmeal Apple & Cinnamon, 8 EachOpen product description

    $8.49
    $1.06 each
  • Nature Valley - Crunchy Roasted Almond Granola Bars, 10 Each

    Nature Valley - Crunchy Roasted Almond Granola Bars, 10 EachOpen product description

    $4.89
    $0.49 each
  • Kellogg's - Froot Loops Marshmallow Cereal, 315 Gram

    Kellogg's - Froot Loops Marshmallow Cereal, 315 GramOpen product description

    $6.69
    was $7.69
    $2.12/100g
  • Nature's Path - Envirokidz Organic Leapin Lemurs Cereal Peanut Butter Chocolate, 284 Gram
    Gluten Free
    Organic

    Nature's Path - Envirokidz Organic Leapin Lemurs Cereal Peanut Butter Chocolate, 284 GramOpen product description

    $8.29
    $2.92/100g
  • Lovebird - Unsweetened Grain Free Cereal, 198 Gram

    Lovebird - Unsweetened Grain Free Cereal, 198 GramOpen product description

    $12.99
    was $14.29
    $6.56/100g
  • Truely Cereal - Strawberry Cheesecake Protein Cereal, 200 Gram

    Truely Cereal - Strawberry Cheesecake Protein Cereal, 200 GramOpen product description

    $16.99
    $8.50/100g
  • Quaker - Oat Flour, 700 Gram
    Made in Canada

    Quaker - Oat Flour, 700 GramOpen product description

    $7.99
    $1.14/100g
  • Quaker - Apples & Cinnamon Instant Oatmeal, 264 Gram
    Made in Canada

    Quaker - Apples & Cinnamon Instant Oatmeal, 264 GramOpen product description

    $5.49
    $2.08/100g
  • Oats - Rolled Regular Flake, Bulk, 100 Gram

    Oats - Rolled Regular Flake, Bulk, 100 GramOpen product description

    Final cost based on weight
    $0.59/100g
    $0.59/100g
  • Quaker - Protein Instant Oatmeal,  Regular, 168 Gram
    Made in Canada

    Quaker - Protein Instant Oatmeal, Regular, 168 GramOpen product description

    $7.29
    $4.34/100g
  • Nature Valley - Crunchy Peanut Butter Granola Bars, 10 Each

    Nature Valley - Crunchy Peanut Butter Granola Bars, 10 EachOpen product description

    $4.89
    $0.49 each
  • Made Good - Mornings Chocolate Chip Soft Baked Oat Bar, 5 Each
    Gluten Free
    Organic
    Made in Canada

    Made Good - Mornings Chocolate Chip Soft Baked Oat Bar, 5 EachOpen product description

    $6.29
    $1.26 each
  • Pearl Milling Company - Complete Pancake Mix, Buttermilk, 905 Gram
    Made in Canada

    Pearl Milling Company - Complete Pancake Mix, Buttermilk, 905 GramOpen product description

    $6.69
    $0.74/100g
  • Muesli - Basic Mix, Bulk, 100 Gram

    Muesli - Basic Mix, Bulk, 100 GramOpen product description

    Final cost based on weight
    $1.29/100g
    $1.29/100g
  • General Mills - Oatmeal Crisp Protein Cereal, Apple Crisp, 455 Gram

    General Mills - Oatmeal Crisp Protein Cereal, Apple Crisp, 455 GramOpen product description

    $10.69
    $2.35/100g