Filter Results

Dietary

Dietary

Additional Filters

Additional Filters

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Just for you

Just for you

Search Results

Sort by
  • General Mills - Lower Sugar Honey Nut Cheerios, 416 Gram

    General Mills - Lower Sugar Honey Nut Cheerios, 416 GramOpen product description

    $6.99
    was $7.79
    $1.68/100g
  • Manitoba Harvest - Organic Hemp, Chia & Flax Seed Mixture, 198 Gram

    Manitoba Harvest - Organic Hemp, Chia & Flax Seed Mixture, 198 GramOpen product description

    $6.99
    $3.53/100g
  • General Mills - Oatmeal Crisp Protein Cereal, Vanilla, 455 Gram

    General Mills - Oatmeal Crisp Protein Cereal, Vanilla, 455 GramOpen product description

    $10.69
    $2.35/100g
  • General Mills - Chex Cinnamon Cereal, 345 Gram
    Gluten Free

    General Mills - Chex Cinnamon Cereal, 345 GramOpen product description

    $6.99
    was $7.49
    $2.03/100g
  • Kellogg's - Corn Pops Cereal, Family Size, 515 Gram
    Made in Canada

    Kellogg's - Corn Pops Cereal, Family Size, 515 GramOpen product description

    $8.59
    $1.67/100g
  • Manitoba Harvest - Hemp Hearts, Shelled Hemp Seeds, 227 Gram
    Gluten Free
    Product of Canada

    Manitoba Harvest - Hemp Hearts, Shelled Hemp Seeds, 227 GramOpen product description

    $11.29
    $4.97/100g
  • Kashi - Goactive Peanut Butter Crunch Cereal, 479 Gram

    Kashi - Goactive Peanut Butter Crunch Cereal, 479 GramOpen product description

    $8.99
    $1.88/100g
  • Kellogg's - All Bran Original Cereal, 525 Gram

    Kellogg's - All Bran Original Cereal, 525 GramOpen product description

    $6.69
    was $7.79
    $1.27/100g
  • Nature's Path - Love Crunch Dark Chocolate  Coconut Granola, 700 Gram

    Nature's Path - Love Crunch Dark Chocolate Coconut Granola, 700 GramOpen product description

    $15.99
    $2.28/100g
  • Terra Granola - Pure Crunch Granola, 850 Gram
    Product of Canada

    Terra Granola - Pure Crunch Granola, 850 GramOpen product description

    $21.99
    $2.59/100g
  • Good Habits - Fruit Nut Granola, 454 Gram

    Good Habits - Fruit Nut Granola, 454 GramOpen product description

    $11.99
    $2.64/100g
  • Nature's Path - Love Crunch Protein Chocolate & Almond Butter, 312 Gram
    Organic

    Nature's Path - Love Crunch Protein Chocolate & Almond Butter, 312 GramOpen product description

    $7.99
    was $9.99
    $2.56/100g
  • Prana - Chia Love Overnight Chia with Oats, Chocolatey Dream, 5 Each
    Organic
    Made in Canada

    Prana - Chia Love Overnight Chia with Oats, Chocolatey Dream, 5 EachOpen product description

    $6.99
    was $8.99
    $1.40 each
  • Quaker - Maple & Brown Sugar Flavour Instant Oatmeal, 344 Gram
    Made in Canada

    Quaker - Maple & Brown Sugar Flavour Instant Oatmeal, 344 GramOpen product description

    $5.49
    $1.60/100g
  • Natures Path - Honey Almond Granola, Gluten Free, 700 Gram

    Natures Path - Honey Almond Granola, Gluten Free, 700 GramOpen product description

    $14.49
    was $16.99
    $2.07/100g
  • Rogers - Porridge Oats & Ancient Grains, 750 Gram
    Made in Canada

    Rogers - Porridge Oats & Ancient Grains, 750 GramOpen product description

    $6.29
    $0.84/100g
  • Quaker - Low Sugar Maple & Brown Sugar Instant Oatmeal, 8 Each
    Made in Canada

    Quaker - Low Sugar Maple & Brown Sugar Instant Oatmeal, 8 EachOpen product description

    $5.49
    $0.69 each
  • Truely - Protein Cereal Fruity, 200 Gram
    Gluten Free
    Product of Canada

    Truely - Protein Cereal Fruity, 200 GramOpen product description

    $16.99
    $8.50/100g
  • Truely - Protein Cereal Cup Cinnamon, 40 Gram

    Truely - Protein Cereal Cup Cinnamon, 40 GramOpen product description

    $4.49
    was $5.49
    $11.23/100g
  • Pearl Milling Comp - Original Pancake Mix, 905 Gram
    Made in Canada

    Pearl Milling Comp - Original Pancake Mix, 905 GramOpen product description

    $6.69
    $0.74/100g
  • Quaker - Gluten Free Quick Oats, 511 Gram
    Gluten Free

    Quaker - Gluten Free Quick Oats, 511 GramOpen product description

    $8.49
    $1.66/100g
  • Annie's - Organic Cinnamon Crunch Cereal, 260 Gram
    Organic

    Annie's - Organic Cinnamon Crunch Cereal, 260 GramOpen product description

    $8.29
    $3.19/100g
  • General Mills - Fibre 1 Crunchy Original Cereal, 587 Gram

    General Mills - Fibre 1 Crunchy Original Cereal, 587 GramOpen product description

    $10.69
    $1.82/100g
  • Natures Path - Coconut Cashew Butter Granola, Gluten Free, 700 Gram

    Natures Path - Coconut Cashew Butter Granola, Gluten Free, 700 GramOpen product description

    $14.49
    was $16.99
    $2.07/100g
  • ONLY GOODNESS - Organic 100% Pure Maple Syrup, Amber, 500 Millilitre
    Product of Canada

    ONLY GOODNESS - Organic 100% Pure Maple Syrup, Amber, 500 MillilitreOpen product description

    $18.99
    $3.80/100ml
  • Quaker - Oatmeal Squares Cereal, 500 Gram
    Made in Canada

    Quaker - Oatmeal Squares Cereal, 500 GramOpen product description

    $6.99
    $1.40/100g
  • Truely - Protein Cereal Cup Fruity, 40 Gram

    Truely - Protein Cereal Cup Fruity, 40 GramOpen product description

    $4.49
    was $5.49
    $11.23/100g
  • Quaker - Quick Cook Steel Cut Oats, 709 Gram

    Quaker - Quick Cook Steel Cut Oats, 709 GramOpen product description

    $7.29
    $1.03/100g
  • General Mills - Reese's Puffs Cereal, 601 Gram

    General Mills - Reese's Puffs Cereal, 601 GramOpen product description

    $9.79
    $1.63/100g
  • Quaker - Low Sugar Apple Cinnamon Instant Oatmeal, 8 Each
    Made in Canada

    Quaker - Low Sugar Apple Cinnamon Instant Oatmeal, 8 EachOpen product description

    $5.49
    $0.69 each