TRUBAR - Smother Fudger Peanut Butter

TRUBAR - Smother Fudger Peanut Butter, 50 Gram

$4.49
$8.98/100g
Gluten Free

Description

Smother Fudger Peanut Butter Its like spooning (peanut butter from the jar). Only better. Weve crafted an even more delicious pairing- taking peanut butter and smothering it in a fudgy chocolate coating. Meet the Smother-Fudger.Youll swear the TRUBAR Smother-Fudger Peanut Butter protein bar tastes too good to be healthy, but its true! With 12 grams of vegan protein in every bar it will become your go-to source for nutritious plant fueled protein. For those who: *Get that chocolate + peanut butter = #relationshipgoals *Crave healthy treats but can do without bloat-causing sugar alcohols *Know that jelly just gets in the way of that peanutty goodness 190 calories per bar 12 bars per box No Gluten, No Dairy, No Soy, No Sugar Alcohols, NO JUNK
Product Number: 00859146006199

You may also like

Peaches - Large, FreshPeaches - Large, Fresh, 185 Gram$2.85 avg/ea
Grapes - Green, Seedless, 1 Bag Approximately 2lbsGrapes - Green, Seedless, 1 Bag Approximately 2lbs, 1000 Gram$13.21 avg/ea
Mushrooms - Crimini - Bulk FreshMushrooms - Crimini - Bulk Fresh, 1 Pound$5.99/lb
Olympic - Krema Velvety Vanilla YogurtOlympic - Krema Velvety Vanilla Yogurt, 1.75 Kilogram$16.99
Natural Bakery - Canadian Rye BreadNatural Bakery - Canadian Rye Bread, 500 Gram$5.99
Earth's Own - Barista Oat Milk BeverageEarth's Own - Barista Oat Milk Beverage, 946 Millilitre$5.99 was $7.49
OIKOS - Greek Yogurt 2% - Strawberry BananaOIKOS - Greek Yogurt 2% - Strawberry Banana, 4 Each$4.99 was $5.49
Fairlife - Lactose Free Milk 2%  M.F.Fairlife - Lactose Free Milk 2% M.F., 1.5 Litre$8.99

Description

Smother Fudger Peanut Butter Its like spooning (peanut butter from the jar). Only better. Weve crafted an even more delicious pairing- taking peanut butter and smothering it in a fudgy chocolate coating. Meet the Smother-Fudger.Youll swear the TRUBAR Smother-Fudger Peanut Butter protein bar tastes too good to be healthy, but its true! With 12 grams of vegan protein in every bar it will become your go-to source for nutritious plant fueled protein. For those who: *Get that chocolate + peanut butter = #relationshipgoals *Crave healthy treats but can do without bloat-causing sugar alcohols *Know that jelly just gets in the way of that peanutty goodness 190 calories per bar 12 bars per box No Gluten, No Dairy, No Soy, No Sugar Alcohols, NO JUNK
Product Number: 00859146006199

You may also like

Peaches - Large, FreshPeaches - Large, Fresh, 185 Gram$2.85 avg/ea
Grapes - Green, Seedless, 1 Bag Approximately 2lbsGrapes - Green, Seedless, 1 Bag Approximately 2lbs, 1000 Gram$13.21 avg/ea
Mushrooms - Crimini - Bulk FreshMushrooms - Crimini - Bulk Fresh, 1 Pound$5.99/lb
Olympic - Krema Velvety Vanilla YogurtOlympic - Krema Velvety Vanilla Yogurt, 1.75 Kilogram$16.99
Natural Bakery - Canadian Rye BreadNatural Bakery - Canadian Rye Bread, 500 Gram$5.99
Earth's Own - Barista Oat Milk BeverageEarth's Own - Barista Oat Milk Beverage, 946 Millilitre$5.99 was $7.49
OIKOS - Greek Yogurt 2% - Strawberry BananaOIKOS - Greek Yogurt 2% - Strawberry Banana, 4 Each$4.99 was $5.49
Fairlife - Lactose Free Milk 2%  M.F.Fairlife - Lactose Free Milk 2% M.F., 1.5 Litre$8.99

Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...